Pagājušās nedēļas izskaņā sportiste Laura Ikauniece savā Instagram kontā publicējusi fotogrāfiju, zem kuras raksta: “Esmu pieņēmusi lēmumu šķirties no sava vīra Rolanda. Man joprojām pret viņu ir milzīga cieņa, un es vēlu viņam tikai to labāko. Viņš ir bijis liela daļa no manas dzīves daudzus gadus, un es novērtēju visu, ko kopā esam darījuši un sasnieguši.”


Laura Ikauniece un Rolands Admidiņš gredzenus mija 2014. gada 5. jūlijā, un kopš tā laika Laura sporta pasaulē bija pazīstama kā Laura Ikauniece – Admidiņa. Jāatzīst, ka jau labu laiku sociālajos tīklos publicētajās bildēs pāris vairs nebija redzams kopā. Turklāt, abi tika manīti bez laulību gredzeniem.


Žurnāls “Privātā Dzīve” informē, ka vēl pavasarī nekas nav liecinājis, ka abu laulībai pienāks gals. Pāris bija devušies kopīgos ceļojumos uz Itāliju un Tenerifi. Taču šobrīd Rolanda fotogrāfijas no Lauras Instagram konta jau pazudušas.

2016. gadā Rolands savā Instagram rakstīja: “Šī nav izlikšanās, es mīlu tevi. Un mīlēšu tevi, līdz es miršu. Un, ja pēc tam vēl būs dzīve, es mīlēšu tevi arī tajā.”


Ikauniece arī pērnā gada vasarā nāca klajā ar paziņojumu, ka par bērniem viņa vēl nedomā, jo tuvākajos gados no aktīvā sporta neplānojot atvadīties. Viņa arī nesen publicējusi fotogrāfiju, zem kuras atklāj, ka brīžos, kad cilvēki jautājot, kad viņai būs bērni, viņa vienmēr atbild, ka viņai divi jau ir – Skotijas stāvausu kaķis Lia un Skotijas nokareno ausu kaķis Eli, ko viņai uzdāvinājis Rolands.