Kokteilis
Apbrīno

Par Meganas un Harija bērna krustvecākiem kļūs Džordžs un Amālija Klūniji0

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Kopš Megana Mārkla un princis Harijs paziņojuši par gaidāmo ģimenes pieaugumu, aktuāls kļuvis jautājums par to, kas būs karaliskā mazuļa krustvecāki. Lielākā daļa sabiedrības noteikti pieļauj domu, ka tie varētu būt kādi no tuvākajiem ģimenes locekļiem. Ziņots, ka Megana un Harijs ir sastādījuši īpašu sarakstu ar potenciālajiem mazuļa krustvecākiem, turklāt saraksta augšgalā ir neviens cits kā viens no Holivudas skaistākajiem pāriem Džordžs un Amālija Klūniji.

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Portāls The Daily Mail raksta, ka Amālija un Megana bijušas tuvas draudzenes jau gadiem ilgi. Arī Džordžs un princis Harijs ir tuvi draugi jau daudzus gadus. Kopš Megana un princis Harijs kļuvuši par pāri, arī attiecības ar Džordžu un Amāliju kļuvušas daudz draudzīgākas un īpašākas. Tāpēc arī lēmums bijis par labu tieši viņiem. Turklāt Džordžs un Amālija jau apstiprinājuši, ka kļūs par karaliskā mazuļa krustvecākiem.

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Pirms Megana un Harijs par krustvecākiem izvēlējās Džordžu un Amāliju, Džordžs medijiem jau bija teicis, ka viņam esot spēcīga priekšnojauta, ka drīzumā tieši viņi tiks izvēlēti par karaliskā mazuļa krustvecākiem.

Ir vairāk kā skaidrs, ka pāriem ir ļoti draudzīgas attiecības, jo Džordžs un Amālija bijuši arī Meganas un prinča Harija karalisko kāzu viesu sarakstā. Turklāt jaunais pāris drīz pēc kāzām devās ciemos pie draugiem uz Džordža un Amālijas privātmāju Komo ezera krastā, Itālijā.

Cerēsim, ka līdz karaliskā mazuļa nākšanai pasaulē 2019. gada pavasarī Klūniju pāris nebūs pārdomājis un pieņems krustvecāku statusu.

LA.lv