Kokteilis
Apbrīno

Par Mārklas sabiedrisko attiecību speciālistu kļuvis jauns un izskatīgs vīrietis0

Foto: Ekrānuzņēmums

Pagājušās nedēļas nogalē fotogrāfi bija fiksējuši kādu līdz šim vēl neredzētu kadru: Megana Mārkla, tērpusies ikdienišķā apģērbā, ārpus oficiālo karaļnama pienākumu pildīšanas, bija devusies pusdienās kopā ar savu preses sekretāru Kristianu Džonsu. Un, jāatzīst, ka jaunais hercogienes preses sekretārs ir visnotaļ izskatīgs jauns vīrietis!


Kristiana darba pienākumos ietilpst ne vien sadarbība ar Meganu Mārklu, bet arī princi Hariju, Keitu Midltoni un princi Viljamu. Neskatoties uz to, ka Kristiana LinkedIn profilā tiek norādīts, ka viņš ir preses sekretāra vietnieks, tiek ziņots, ka galvenokārt tieši viņš ir atbildīgs par abu pāru publiskajām aktivitātēm un to izpaušanu publiskajiem medijiem.


Nav nekāds pārsteigums, ka Kensingtonas pils nolēmusi jaunajiem karaliskās ģimenes pāriem piesaistīt jaunu preses sekretāru. Vēl jo vairāk tāpēc, ka pagājušā gada izskaņā presē izskanēja ne viena vien nepatiesa informācija par karaliskās ģimenes locekļu savstarpējām attiecībām.


Daily Mail avots informē, ka Kristiana Džonsa pienākumos ietilps informācijas sagatavošana plašsaziņas līdzekļiem par karaliskās ģimenes locekļu publiskajām aktivitātēm un citu oficiāli publiskojamo informāciju nodošanu plašsaziņas līdzekļiem un medijiem.

Kristianam, bez šaubām, ir arī lieliska darba pieredze – līdz šim viņš strādājis kā preses sekretārs Lielbritānijas valdībā, sākotnēji kā Valsts kases vecākais preses sekretārs laika posmā no 2014. līdz 2016. gadam, pēcāk kā preses sekretārs Eiropas Savienības migrācijas dienestā.

LA.lv