Kokteilis
Mīli

Par ko sievietes internetā melo vīriešiem4

Foto – Shutterstock

Viegli samelot

Foto – Shutterstock

Par diezgan biežu iepazīšanās veidu kļūst sarakste virtuālajā pasaulē. Tam, protams, ir daudzi mīnusi – identitātes slēpšana, īstā vecuma nezināšana, kur nu vēl veca vai jauna profila bilde. Reizēm sanāk vilties tikai tāpēc, ka, uzaicinot cilvēku uz satikšanos, atklājas, ka ne viss, kas ir interneta vidē, izrādās īstenība. Tāpēc esi patiesa – vai arī tavas attiecības var beigties pat nesākoties! Par 10 lietām, ko sievietes melo vīriešiem interneta vidē, vēsta portāls marieclairie.com.

Par to, vai šie apgalvojumi atbilst patiesībai, pastāstīs arī 10 dažādi latviešu vīrieši, kuri ir ne tikai pieredzējuši dažādus atgadījumus internetā, bet arī smieklu jūru un patiesu vilšanos daiļā dzimuma pārstāvēs.

Izskats

Foto – Shutterstock

Vīrieši galvenokārt uzskata, ka sievietes visbiežāk interneta vidē melo par savu izskatu. Proti, dāmas ievietojot teju piecus gadus vecu profila bildi, kur viņas izskatās ne tikai jaunākas, bet ar citām ķermeņa aprisēm. Tāpat bieži izplatīts uzskats, ka sievietes, kuras profila bildē ievieto tikai bildi, kur redzama seja, kautrējas no savām ķermeņa aprisēm. Vīrieši aicina sievietēm būt vairāk pašpārliecinātākām un publicēt bildes, kur viņas redzamas pilnībā.

“Sarunāju tikšanos ar sievieti, viņai bija ļoti skaista bilde, līdzinājās modelei no žurnālu vākiem,” stāsta 30 gadus vecais Andris. “Liels bija mans šoks, ka patiesībā viņa bija nedaudz apaļīga, bet tas, protams, neatturēja mani iepazīt viņu tuvāk.”

Vecums

Foto – Shutterstock

Sievietes arī bieži vien melojot par savu vecumu tikai tāpēc, lai piesaistītu vīriešu uzmanību. Vīrieši atzīst, ka šie meli ir pavisam muļķīgi. Tāpat vīrieši norāda, ka šos melus var viegli atklāt, piemēram, kad apsargs meitenei klubā pajautā personu apliecinošu dokumentu, tad varot pēc personas koda izsecināt īsto vecumu.

“Es patiešām esmu devies randiņā ar meiteni, kurai it kā ir 23 gadi, bet patiesībā viņai ir 18,” atklāj 27 gadus vecais Jānis. “Nezinu, vai to var nosaukt par vilšanos, bet es drīzāk biju nedaudz pārsteigts,” saka puisis.

Ceļojumu mīlētāja

Daudzas sievietes, norādot iecienītāko laika pavadīšanas veidu, min: “Es mīlu ceļot” vai “man ļoti patīk ceļot”. Vīrieši norāda, ka šis teksts bieži vien tiek lietots nevietā, jo konkrētā sieviete ceļojumos nav devusies pēdējo trīs mēnešu laikā. Tāpat viņi nerekomendē šo frāzi “es mīļu ceļot” divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, to saka pilnīgi visi, tāpēc tu ar neko jaunu neizcelsies. Otrkārt, ja arī tev patīk ceļot, vīrietis pārbaudīs tavos profilos, kad tu pēdējo reizi biji ceļojumā, tad var sanākt visai neveikla situācija.

“Čatoju ar sievieti, kuru iepazinos internetā, viņa stāstīja, ka ir bijusi ļoti daudzās pasaules valstīs,” atklāj 39 gadus vecais Edgars. “Tad, kad pajautāju ko vairāk – viņai īsti nebija vairs ko stāstīt, viņa pat nezināja dažu apmeklēto valstu galvaspilsētas,” norāda vīrietis.

Sporta zāle

Foto – Shutterstock

Sievietes, protams, vēlas parādīt, cik ļoti viņas rūpējas par savu ķermeni, tāpēc bieži vien vīriešiem stāsta, ka apmeklē sporta zāli. Pat tādos gadījumos, ja sieviete apgalvotu, ka katru dienu sporto, vīrietis domātu, ka tas būtu pārspīlējums. Vīrieši norāda, ka sievietes mēdz pārspīlēt ar sportisko aktivitāšu biežumu un dažādu vingrinājumu izpildīšanu tikai tāpēc, lai atstātu labu iespaidu.

24 gadus vecais Vladislavs stāsta savu pieredzi ar sportiskajām sievietēm: “Jau pirmajā randiņā tīri vizuāli var redzēt, ka, piedod, tu praktiski nesporto. Ja arī iet uz sporta zāli, tad tikai tāpēc, lai ieliktu Instagram bildi. Kad piedāvāju kaut ko aktīvāku padarīt kopā, viņas uzreiz atsaka. Tad viss ir skaidrs.”

Iespaidīga grāmata vai seriāls

Foto – Shutterstock

Lai paustu savu intelektuālo gudrību, sievietes bieži vien sociālo tīklu profilos ievieto informāciju par grāmatām, filmām vai televīzijas seriāliem, ko viņas ir ļoti iemīļojušas, uzskata vīrieši. Reizēm sievietes sapinas melos tajos brīžos, kad randiņu laikā tiek runāts par grāmatām. Izrādās, ka sieviete “ir aizmirsusi” sen lasīto, bet tik ļoti mīļo grāmatu, ka vairs nezina pat stāsta galvenos varoņus vai citas būtiskas detaļas. Tāpat grāmatu listē sociālajos tīklos atzīmētas arī tās grāmatas, kas lasītas pirms 10 gadiem vai vidusskolas laikā.

“Vai neskaitāmie klišejiskie Paulu Koelju citāti meiteņu profilos liecina par viņu intelektu un plašo redzesloku? Diez vai. Ja meitene tiešām ir intelektuāla un interesējas par mākslu, kino un literatūru, tad ir maz ticams, ka viņa to uzkrītoši uzsvērs savā Facebook profilā. Gudrām meitenēm tas nav vajadzīgs,” pauž 27 gadus vecais Toms.

Neatkarība

Foto – Shutterstock.com

Protams, fotogrāfijas ar dažādām draudzenēm un draugiem sociālajos tīklos nav nekāds retums. Tās ļoti bieži rotā sieviešu sociālo tīklu albumus. Taču, kas par daudz – tas par skādi. Vairākas bildes ar vienām un tām pašām personām, ar ko tu esi bildējusies, vīrietim var radīt aizdomas, ka neesi tik neatkarīga. Iespējams, bilde ar kādu paziņu vai labāko draugu var jaukt vīriešu prātus, liekot domāt, ka esi aizņemta sieviete. Tas vīrietim var radīt šaubas par tavu uzticību. Iespējams, ka tu tikai melo, ka vēlies jaunas attiecības.

“Ļoti daudzos gadījumos fotogrāfija kopā ar citu cilvēku neko nenozīmē. Bet ir pašam gadījies, ka meitene pēkšņi uz randiņu atvelk savu labāko draudzeni, nu, jo tā būs jautrāk. Šāda tipa meitenes parasti arī ir tās, kuras savos profilos visu laiku publiski pauž mīlestību pret savu BFF (best friend forever),” savā pieredzē dalās 20 gadus vecais Kristaps.

Bezrūpīgums

Ilustratīvs foto
Foto – Shutterstock

Ja sieviete sāk apgalvot, ka viņa ļoti viegli ar visiem komunicē, labi saprotas un ir bezrūpīga savā dzīves uztverē, tad vīrietim sāk rasties šaubas par to, kāda ir sievietes patiesā daba. Vīrieti tas dara ļoti aizdomīgu, jo, iespējams, sieviete īstenībā ir ļoti viegli aizkaitināma un jutīga. Tāpēc arī sociālo tīklu ierakstus – “ļoti labi ar visiem saprotos,” “spēju komunicēt ar ikvienu,” atstāj pie malas un neraksti tos virtuālajā vidē.

“Atzīstos, ka man ir diezgan melns humors, kuru dažreiz saprot tikai tuvākie draugi. Ar meitenēm internetā gan jokoju adekvāti, viņas vienmēr arī atjoko pretī un ir normāla komunikācija. Bet reālajā dzīvē gadās, ka meitene nevar pat uzsākt vienkāršu sarunu vai viņai vispār nav humora izjūtas. Mājās pie datora jau visiem vienkārši rakstīt, bet dzīve parāda visu, kā ir,” spriež 26 gadus vecais Aivars.

Sporta entuziaste

Foto – Shutterstock

Sievietes nereti sociālajos tīklos pauž tādas frāzes kā – “man patīk sports,” “es dievinu to sporta veidu” un citas. Tas notiek tikai tāpēc, lai pielabinātos vīriešu hobijiem, uzskata vīrieši. Tāpat sievietes mēdz izdibināt no vīriešiem par viņu iemīļoto sporta veidu vai komandu, bet tad teikt, ka arī fano tieši par to pašu. Vēl jo vairāk – sievietes izceļ kādu īpašu spēlētāju no komandas, par ko viņas ir īpašā sajūsmā. Vīrieši uzskata, ka tas ir tikai pašapmāns, jo sievietes par sportu īpaši neinteresējas. Šādi apgalvojumi sociālajos tīklos vīriešiem rada skepsi par entuziasmu sporta veidos.

“Regulāri eju uz Dinamo spēlēm un dažreiz aizeju arī ar kādu meiteni. Skumji, ka patiesībā izrādās, ka lielā hokeja fane zina tikai Dārziņu un nesaprot, ko nozīmē “aizmugure”, vēl vienā stāstā dalās Vladislavs.

Veiksminice

Foto – Shutterstock.com

Sievietes sociālajos tīklos mēdz izcelt un lepoties ar saviem sasniegumiem, lai tikai vīriešiem parādītu, cik veiksmīgas ir, uzskata vīrieši. Tāpat viņi pauž viedokli, ka nereti šie veiksmes stāsti ir izdomāti un nav nekad bijuši. Tas tiek veicināts, lai vīriešu acīs varētu tikai padižoties.

“Kuram gan negribās satikties ar sievieti, kura ir veiksmīga visā, ko dara? Internetā mēs jau redzam tikai cilvēka labāko seju. Vienreiz satikos ar sievieti, kura savā profilā atrādīja savu lielisko dzīvesveidu – labs auto, bieži ceļojumi, sportošana. Žēl, ka izrādījās, ka to visu vienkārši sponsorē viņas “bagātais papucītis” un pati sieviete izrādījās diezgan sekla un tukša,” stāsta 45 gadus vecais Pēteris.

Romantiķe

LARUA Publicitātes foto

Sievietes parasti sociālajos tīklos saka, ka vēlas parastu vīrieti, taču īstenībā viņas vēlas ko vairāk, spriež vīrieši. Sievietes reālās attiecībās ne tikai vēlas parasto vīrieti, bet arī tādu, kas sagādātu viņai pārsteigumus. Tas esot arī iemesls sieviešu iecienītajām frāzēm “man neko daudz nevajag” vai arī “es nekādas īpašas attiecības nevēlos”.

Saistītie raksti

“Man bija viens gadījums, kad iepazinos draugos ar meiteni, kas bija nedaudz vecāka par mani. It kā viss forši, abi sākumā čatā rakstījām, ka tas ir tikai jautrībai un nav nekas nopietni, bez saistībām. Kad satikāmies, meitene tiešām likās tāda brīva un relaksēta, bet pēc tam jau sākās – gribēja ko nopietnāku. Nē, viss OK, es jau neesmu pret nopietnām attiecībām, bet tad nevajag sākumā melot. Protams, ka toreiz meitenei pateicu, ka nekas nesanāks un mums nav pa ceļam,” apgalvo 19 gadus vecais Dzintars.

 

http://www.delfi.lv/vina/veseliba/

LA.lv