Kokteilis
Apbrīno

Par karalienes Elizabetes II gadiem ilgi glabāto noslēpumu izpļāpājies kāds pils darbinieks0

Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

Izrādās, ka Lielbritānijas karaliene Elizabete II ir ļoti iecienījusi tradicionālos britu ēdienus, kurus pasniedz vietējos krodziņos.

Karalienei šobrīd ir 93 gadi un, jāatzīst, kundze izskatās patiešām lieliski. Lielā mērā tas ir pateicoties tam, ka ikdienā viņa ievēro ļoti veselīgu dzīvesveidu. Tomēr, kā jau visiem, arī karalienei ir savas atkarības, kam reizēm viņa arī ļaujas. Izrādās, ka karalienei ļoti garšo britu tradicionālais “fast food” – “Fish and Chips”.

Šis ēdiens sastāv no fritētām zivīm un kārdinošiem frī kartupeļu salmiņiem. Šis ēdiens “Fish and Chips” tiek uzskatīts par sava veida tradicionālo britu ēdienu un ir īpaši iecienīts nelielos krodziņos gan Lielbritānijā, gan Skotijā.

Saistītie raksti

Karaliene sevi ar šo ēdienu atļaujas palutināt tikai retu reizi un visbiežāk tas notiek vasarā, skolnieku brīvlaikā, kad viņa atpūšas Skotijā, Balmoralas rezidencē. “Rezidences apkalpojošais personāls šajās reizēs dodas uz kādu no vietējiem krodziņiem, kur pasūta karalienei “Fish and Chips” un atved šo ēdienu uz Balmoralas rezidenci,” – izdevumam “Mirror” pastāstījis kāds pils darbinieks.

Savukārt Dārena Makgreidija, kura 15 gadus strādāja par galveno pavāri karalienes Elizabetes II virtuvē reiz izteikusies, ka karalieni nevarētu nosaukt par izsmalcināta ēdiena cienītāju. Viņa teikusi, ka karalienei patīk vienkāršs ēdiens. Bet viņas vīrs, princis Filips, gan mīl sarežģītus un izsmalcinātus ēdienus, un ļoti labi orientējas dažādās garšvielās un to pielietošanā. Darena teikusi, ka pilī karalienes iecienītākais ēdiens ir bijusi šokolādes torte. Šis deserts pilī esot bijis katru dienu. “Karaliene katru dienu apēda mazu gabaliņu šokolādes tortes,” – Makgreidija sacījusi izdevumam “Mirror”.

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
3 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
2 stundas