Kokteilis
Apbrīno

Pagale viena nedeg. Vai Santa Kristiāna Zāmuele krāpa Oļegu Fiļu?0

Foto – Instagram.com

Kamēr mediji itin naski apspriež viena no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem, likvidējamās ABLV Bank padomes priekšsēdētāja Oļega Fiļa jaunās attiecības ar bankas darbinieci Kristīni Jelinsku, žurnāla “Kas Jauns” rīcībā nonākusi informācija, ka, iespējams, jaunas attiecības izveidojušās arī baņķiera šķirtajai sievai uzņēmējai Santai Kristiānai Zāmuelei.

Turklāt pēc publikācijām sociālajos tīklos, kas ātri vien pēc tam tika dzēstas, izskatās, ka jaunajām attiecībām simpātiskā sieviete ļāvusies vēl esot sievas godā.

Visai divdomīgas fotogrāfijas tika publicētas kāda vīna festivālu rīkotāja Deivida Alana Bernāla II Instagram kontā. To parakstos viņš neskopojās ar sirsniņām, komplimentiem Santai un dēvēja sevi par pasaulē laimīgāko vīrieti.

“Kas Jauns” atklāj, ka Deivids Alans Bernāls II ir zīmola “Coastal Luxury Management” vadītājs un līdzdibinātājs. Uzņēmums nodarbojas ar luksusa dzīvesstilam piederīgu pasākumu rīkošanu. Sākotnēji jaunais vīrietis slavu guva ar četru dienu ēdiena un vīna festivāla rīkošanu, ko ik gadu apmeklēja 8000 cilvēku, 100 slaveni pavāri un tajā piedalījās 250 starptautiskas vīna darītavas.

LA.lv