16. un 17. novembrī hiphopa izpildītājs Ozols koncertprogrammā “Stils” prezentēs savu sesto studijas albumu “Neona pilsēta”. Uz skatuves kāps gan pats reperis, gan vairāki Latvijas hiphopa izpildītāji. Koncertu norises vieta gana interesanta – Rīgā koncertzālē “Tu jau zini kur!” Tallinas ielas kvartālā.

Ozols jeb Ģirts Rozentāls uzskatāms par vienu no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem – viņš muzikālo darbību sācis vēl 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz” sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītā gadu desmita sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000), pēc kura sekoja albumi “Cieņa un Mīlestība” (2001), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002), “Dūzis” (2003) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”, kas ieguva Labākā hiphopa albumu balvu, saņemot “Zelta mikrofonu”.

Kopā ar jaunā soloalbuma “Neona pilsēta” prezentācijas koncerta izziņošanu Ozols sadarbībā ar Brotherslab ir sagatavojuši arī video dziesmai “Stils”, kas tika filmēts vairākos etapos un dažādos formātos. Video autors ir Andrejs Skurjats (Dree). Līdz šim klausītāji jau iepazīstināti ar vairākām jaunā albuma kompozīcijām. Viena no tām ir dziesma “Nekad”, kas tapusi kopā ar “Katapullt” bītmeikeru apvienības dalībnieku Helmutu Šteinu, gala skanējumu veidoja Ansis Kolmanis “Dirty Deal Audio” studijā.

Kā īpašie koncertu viesi “Neona pilsētas” prezentācijā Tallinas ielas kvartālā uz skatuves kāps bītmeikers/Dj Niklāvz, kas ir veidojis lielāko daļu bītu albumam “Neona pilsēta”, kā arī izpildītāja VIŅA.

Kad un kur?

  • Koncerti “Stils” 16., 17. novembrī plkst. 19.00 Rīgā koncertzālē “Tu jau zini kur!”
  • Biļetes: “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: EUR 12

“Neona pilsēta” video: