Kokteilis
Apbrīno

Oļegs Fiļs beidzot runā atklāti: Jūtos emocionāli izmantots. Morāli un fiziski apkrāpts0

Foto – Leta

Pēdējā laikā viens no sabiedrībā apspriestākajiem cilvēkiem ir viens no likvidējamās “ABLV Bankas” īpašniekiem un padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs, kuram dzīvē pēdējā laikā pagalam neiet. Nepietiek ar paša 25 gadus veidotā biznesa likvidāciju, kad runas nerimst arī ap laulības šķiršanu ar Santu Zāmueli un jaunajām attiecībām ar bankas darbinieci Kristīni.

Žurnālam “Kas Jauns” citkārt atturīgais baņķieris nav atteicis plašu interviju par pēdējā laika notikumiem, kurš atzīst, ka neraujas pēc publicitātes. Pēdējais laulības pusgads bijis grūts, bet viņš pielicis visas pūles, cenšoties laulību glābt. Tikai pēc laulības šķiršanas no Santas draugiem viņš uzzinājis, ka nu jau bijušajai sievai ilgāku laiku bijušas citas attiecības.

“Pretēji dažādām spekulācijām, no manas puses tās bija ļoti korektas, rūpīgas un cieņpilnas attiecības.” Pēc laulības šķiršanas Oļegs Fiļs atzīst, ka jūtas izmantots un ar advokātu starpniecību, jo citādi sazināties nav iespējams, lūdzis Santai atdot dāvanas, kuras viņš dāvinājis pēdējos laulības mēnešos un dāvanas, kuras viņš pasniedzis jūtu un visnopietnāko nodomu dēļ. “Jūtos emocionāli izmantots, gan morāli, gan fiziski apkrāpts. Kāpēc šāds lūgums? Nu, kā lai to precīzāk pasaka: ja es redzu, ka ir notikušas darbības, kas liecina par materiālo labumu iegūšanu, un vienlaikus bijušas citas romantiskas attiecības, tad tas izskatās pēc aprēķina.

Šīs dāvanas naudas izteiksmē noteikti ir dārgas, bet man ir svarīga to emocionālā vērtība.”

Nepatiesa esot informācija par Oļega Fiļa it kā iespējamajiem sānsoļiem, jo attiecības ar bankas darbinieci Kristīni sākušās tikai pēc tam, kad ar Santu abi vienojušies par laulības šķiršanu.

Zināms, ka pagājušajā nedēļā Oļegs Fiļs vērsies Valsts policijā ar iesniegumu par bijušās sievas Santas Kristiānas Zāmueles iespējamiem kriminālpārkāpumiem un šobrīd sākta resoriskā pārbaude. Mutiski vienojoties par pakāpenisku aizdevuma atdošanu desmit gadu laikā, baņķieris Santas piederošo uzņēmumu biznesa attīstībai aizdevis 1,78 miljonus eiro. Kā nodrošinājums tika paredzēs Strēlnieku ielā esošais īpašums, kurā atrodas Santas bārs “Magnum”. Šobrīd Santa izvairās no kontaktiem ar bijušo vīru. Žurnālā “Kas Jauns” Oļegs Fiļs atklāj: “Mēnesi centos ar Santu sazināties, vienoties, rakstiski, mutiski, bet nebija nekādas konkrētas atbildes un pretimnākšanas, lai gan iepriekš tas bija solīts. Taču tad dažādos publiskos reģistros redzu uzņēmuma pamatkapitāla samazinājumu, īpašnieku maiņu, hipotēkas uzlikšanu un citas darbības, kuras juridiski runājot, neizskatās diez ko labi un faktiski ir mantas nobēdzināšana.”

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
6 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
Kariņš: Sabiedrisko mediju jomā nevar dzēst tikai “ugunsgrēku”
16 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
7 stundas