Kokteilis
Apbrīno

Oļegam Fiļam mazāk kā nedēļu pēc šķiršanās romāns ar precētu bankas darbinieci?0

Foto: LETA

Nav pagājis ilgs laiks kopš kļuva zināms, ka izšķīrušies Santa Kristiāna Zāmuele un viens no turīgākajiem baņķieriem Latvijā, kura vadītā banka ABLV Bank šobrīd piedzīvo likvidācijas procesu, Oļegs Fiļs. Bet jau no acīgās sabiedrības puses nav palikuši nepamanīti daži fakti, teikts žurnālā “Privātā Dzīve” .

Žurnāls raksta, ka jau sen ir pārliecinājies, ka Oļegs Fiļs nerunā par savu privāto dzīvi, taču viņa iemīļotās sievietes ir daiļrunīgākas. Arī viņa bankas darbiniece Kristīne Jelinska tik nerunīga nebija. Žurnālista uzdotais jautājums par romantiskām attiecībām ar viņas bosu jauno sievieti esot ļoti samulsinājis, taču apdomājusies, viņa teikusi: “Labi, rakstiet! Bet tās ir muļķības pilnīgākās!”

Kā vēsta Kristīnes aktivitātes sociālajos tīklos, viņa absolvējusi Banku augstskolu, mīl sportiskas aktivitātes, ceļojumus un greznu atpūtu. Tiesa, šajos ierakstos redzams arī vīrs un divi mazi bērni…Tomēr aculiecinieki ir droši – tieši šis pāris vairākkārt redzēts kopā vienā no greznākajām pieczvaigžņu viesnīcām Rīgas centrā.

Kristīnes sociālajos tīklos bijusi arī publicēta fotogrāfija, kur aiz automašīnas roktura aizsprausta sārta roze. Pie fotogrāfijas viņa norādījusi, ka jūtas “mīlīgi”, taču par mistisko pielūdzēju nav bildusi ne vārda. Zīmīgi, ka tieši Oļegs Fiļs esot zināms ar šādu “rokrakstu” – ziedi aiz sievietes automašīnas durvju roktura, ko viņš praktizējis arī vairums citās reizēs…

LA.lv