Kokteilis
Apbrīno

Oļega Fiļa jaunās draudzenes Kristīnes vīrs: Man ar naudu viss ir kārtībā, bet viņai sagribējās vairāk!0

Foto: @Facebook no Kaspara Jelinska privātā arhīva.

Jau pagājušajā nedēļā rakstījām, ka bankas ABLV Bank īpašnieks Oļegs Fiļs (44) vairs nesplēpj no sabiedrības savu jauno izredzēto – 26 gadus veco Kristīni Jelinsku, kura iepriekš strādājusi Fiļam piederošajā bankā. Šonedēļ žurnāla “Privātā Dzīve” intervijā neticami atklāts bijis Kristīnes vīrs Kaspars (38), kurš atzinies, ka šī nebūt nav pirmā reize, kad sieva viņa krāpjot. Bet šoreiz tam visam pielikts punkts – Kaspars grasās no viņas šķirties.

Kaspars nodarbojas ar nekustamajiem īpašumiem, ir uzņēmuma “Lielās ielas nami” priekšsēdētājs, un atklātā sarunā ar žurnālu sacījis, ka ir ļoti labi informēts par savas sievas un bankas īpašnieka gaitām. Tāpat arī Kaspars norādījis, ka šobrīd kopā ar saviem trim bērniem atrodas Kiprā, kā dēļ viņa un Kristīnes laulība vēl nav šķirta, taču tiklīdz viņš atgriezīsies Latvijā, tas tiks izdarīts. “Man nav vajadzīgs tāds kauna traips,” – sacījis jaunais vīrietis.


Kaspars atzinās, ka ilgi nav nojautis par Kristīnes sānsoļiem, jo vēl šī gada sākumā abi bija atpūtušies kopā slēpošanas kūrortā Šveicē, viņam licies, ka abu attiecībās viss ir kārtībā, bet izrādījies, ka viņa jau kādu pusgadu dzīvojot paralēlo dzīvi.

Tāpat jaunais vīrietis sacījis, ka sieva jau agrāk ir grēkojusi un viņu krāpusi.

“Esmu sēdējis mājās ar bērniem, kamēr viņa naktsklubos atpūšas…,” – viņš teicis intervijā, piebilstot, ka, iespējams, devis sievai pārāk lielu brīvību un par daudz lutinājis.

Visi manējie un tikai mani!!!!!!!

A post shared by Kaspars.Jelinskis (@kaspars.jelinskis) on

Kaspars un Kristīne kopā bijuši astoņus gadus, no kuriem piecus gadus viņa “neko nedarīja”, bet tad izrādījusi vēlmi sākt strādāt, ko vīrs arī atbalstījis. Divus gadus jaunā sieviete strādājusi Fiļam piederošajā ABLV Bank, kur, visticamāk, viens otru arī esot pamanījuši.

Par faktu, ka viņai ir attiecības ar Oļegu, Kristīne esot pavēstījusi īsziņā, kas vīrietim esot bijis liels pārsteigums. “Tāda ir dzīve. Mans mērķis ir audzināt bērnus, tāpēc arī šobrīd esmu Kiprā ar saviem trim bērniem,” – teicis Kaspars.

Jautāts, kāda ir viņa attieksme pret sievas jauno simpātiju Oļegu, Kaspars lakoniski atbild:

“Patiesībā man Oļega ir pat tīri cilvēcīgi žēl. Viņš, manuprāt, vēl īsti nesaprot, kur patiesībā iekūlies.

Saprotu, ka viņam Kristīne ir kā plāksteris, taču es nabaga Oļegam ieteiktu uzmanīties. Jo arī es ticēju un uzticējos Kristīnei, taču nepamanīju, ko viņa dara patiesībā. Oļegs iekrita uz skaistumu! Saprotu, ka Kristīne ir izskatīga sieviete, lai gan manās acīs viņa vairs nav ne skaista, ne gudra. Jo tas, ko viņa ir izdarījusi, ir ļoti nesmuki. Turklāt skaistums agri vai vēlu beidzas. Jaunība nav mūžīga.”

Jautāts, kāpēc, viņaprāt, Kristīne nolēma riskēt ar ģimeni, uzsākot šīs attiecības, Kaspars ir pārliecināts, ka viss noticis naudas dēļ. “Lielas naudas dēļ tā diemžēl notiek. Kaut gan es arī par naudu nesūdzos. Kristīne, iespējams, gribēja vēl skaistāku dzīvi. Vienmēr jau gribas vairāk. Tā ir mantkārība. Kristīne vienmēr gribēja būt uzmanības centrā. Lai visi par viņu runāt. Lai visi par viņu zinātu. Savu ceļu viņa ir izvēlējusies, lai tagad iet pa šo slavenību taku…”

Žurnāls “Privātā Dzīve” arī esot sazinājies ar Kristīni, lai uzzinātu viņas pašas viedokli, uz ko viņa atbildējusi, ka neko piebilst nevēlas un viss jau esot uzrakstīts.

LA.lv