Kokteilis
Mīli

Numeroloģija nav nekāds joks: kāzu datums precīzi raksturo, kāda būs jūsu ģimenes kopdzīve0

Publicitātes foto

Visi jaunlaulātie cenšas izvēlēties kāzu datumu pēc dažādiem principiem: vieni izvēlas vienkārši skaistu datumu, piemēram, 07.07.2007 vai arī kādu dienu, kas saistīta ar ģimeni – vecāki apprecējās tajā pašā dienā, vai tā ir līgavaiņa vai līgavas dzimšanas diena utt. Tāpat daudzi cilvēki mūsdienās iestūrē laulības ostā pēc baznīcas kalendāra, lai savienība būtu svētīta.

Tomēr pieredze rāda, ka labākais veids, kā izvēlēties veiksmīgu dienu tik svarīgiem pasākumiem kā kāzas, ir meklējams numeroloģijā, kas jau gadu simtiem nepieviļ cilvēkus visā pasaulē. Numeroloģiju izmanto kā augstdzimušas personas, tā slavenības, radot brīnišķīgas ģimenes. Tāpēc izvēlēties kāzu datumu pēc cipara būtu prātīgākais, ko varat darīt, ja vēl tikai grasaties iestūrēt laulības ostā. Bet tie, kas jau apprecējušies, varat izskaitļot savas savienības skaitli un ļoti ticams, ka uzzināsiet daudz atklāsmes par savām laulībām un dzīvesbiedru.

Kā to izdarīt: lai prognozētu, kādas attiecības valdīs starp vīru un sievu, nepieciešams noteikt laulību datuma skaitli. Piemēram, ja jūs esat apprecējušies 23.07.2001, cipari jāskaita kopā: 2+3+7+2+1=15, pēc tam jāsaskaita 1+5=6. Jūsu laulību datuma skaitlis ir 6.

Viens

Šādā ģimenē valda miers un sapratne. Viņi nekad nepievils viens otru, lai arī piedzīvos brīdi, kad būs uz šķiršanās robežas. Un tik un tā viņu mīlestība un cieņa uzvarēs. Laulības, kuru cipars ir vieninieks, ir stipras un ilggadīgas.
Vīrietis un sieviete: vīrietis šajās attiecībās jūtas kā galvenais, bet ciena un mīl sievu, ieklausoties viņas viedoklī. Sieviete vienmēr uztvers savu dzīvesbiedru kā ģimenes “galvu”, neaizmirstot, ka viņa ir kakls, kas galvu groza.

Divi

Savienība ar ciparu divi parasti ir raiba kā varavīksne, tā kā parasti šādu savienību rada cilvēki, kas ir sarežģīti raksturā, kā arī ārkārtīgi temperamentīgi. Šādā ģimenē nebūs nekādu problēmu, jo laulātie atrodas uz viena viļņa.
Vīrietis un sieviete: vīrietis šādā pārī jūtas komfortabli un omulīgi, tā kā viņa tiesības neviens neierobežo un neapšauba. Sieviete – mājas dvēseles sargs, gatava gaidīt savu otro pusīti kaut vai mūžīgi.

Trīs

Šādā ģimenē bieži gadās problēmas dēļ nesapratnes vienam pret otru. Abi cenšas vilkt “deķi uz savu pusi”, nedomājot par otra vajadzībām. Šādas laulības ir nolemtas mūžīgiem strīdiem un konfliktiem, tā kā to rada cilvēki, kas ir ļoti atšķirīgi pēc dzīvesveida un uzskatiem.
Vīrietis un sieviete: vīrietis nav gatavs pieņemt sievas vēlmes un mērķus, tā kā viņam vissvarīgākais ir un paliek viņa brīvība. Bet sieviete vienmēr mīlēs vairāk bērnus, nekā laulāto, kas arī kļūs par lielāko klupšanas akmeni abu attiecībās.

Publicitātes foto

Četri

Šāda ģimene būs laimīga, ja tajā būs daudz bērnu, jo viņi var kļūt par labu attiecību stimulu. Katrs bērns šādu ģimeni padara izturīgu kā klinti, ko nekas vairs nespēj sagraut.
Vīrietis un sieviete: vīrietis ir noskaņots uz to, ka viņa ģimenē kārtībā jābūt pilnīgi visam: sieva – mājās un rūpējas par ģimeni, bet viņš – apgādnieks, kurš gatavs uz visu savas ģimenes laimes un labsajūtas dēļ. Ja sievieti šāds nosacījums apmierina un viņa ir gatava būt mājsaimniece, aizmirstot par karjeru, bet rūpējoties par bērniem un vīru, šādā savienībā viss būs kārtībā.

Pieci

Šajā laulībā visam ir jābūt gandrīz vai ideāli, jo jebkurš konflikts tiek izrunāts mierīgi, sarunu ceļā. Tiesa, ir viens būtisks trūkums – viņi nekad neatzīs, ka viņiem ir kādas pretenzijas vienam pret otru, tāpēc visu savu dzīvi nodzīvos ar kādu aizvainojumu dvēselē un smaidu uz sejas. Vīrietis un sieviete: vīrietis nemīl, ka viņam iebilst, taču vienmēr pacietīs, ja sieva negaidīti izrādīs raksturu sabiedrībā, un tikai mājās “noliks viņu pie vietas”, jo vissvarīgāk par visu viņam ir – radīt iespaidu, ka viņam ir ideālas attiecības. Sieviete šajās attiecībās jutīsies brīva, kamēr vien nenostāsies vīram ceļā. Nevajag viņam traucēt jautājumos, kas attiecas uz darbu un viņa sapņu piepildījumu.

Seši

Šādā ģimenē vienam ir jābūt galvenajam, citādi šī savienība ātri izjuks. Tāpēc šādās ģimenēs viss jūk un brūk, ja satikušies divi līderi. Lai gan, ja viens ir gatavs upurēt savus principus, tad laulība saglabāsies ilgus gadus.
Vīrietis un sieviete: vīrietis šajā savienībā vienmēr grib būt galvenais. Sieviete var justies nedaudz neērti, nekomfortabli, bet viņa būs gatava pieciest, ja tam būs iemesls.

Publicitātes foto

Septiņi

Septiņi ir tādas ģimenes skaitlis, kurā valdīs harmonija un savstarpējā sapratne. Galvenā vieta šajās attiecībās būs finansiālai stabilitātei, uz ko tieksies abi partneri. Taču tiklīdz viss būs sasniegts, laulātie atslābs un sāk viens otrā meklēt trūkumus.
Vīrietis un sieviete: vīrietis ir gatavs pieņemt kompromisus laimīgas ģimenes dzīves dēļ, kas viņam ir ļoti svarīga. Sievietem šajā savienībā jūtas labi un komfortabli.

Astoņi

Bezgalība – tas ir galvenais trumpis šajā ģimenē. Viņi būs bezgalīgi laimīgi un apmierināti viens ar otru, pat ja viņu ceļā gadīsies arī kādi šķēršļi.
Vīrietis un sieviete: vīrietis visu dzīvi mīlēs savu otro pusīti, gluži vai bezgalīgi. Sieviete jutīs šo mīlestību un būs ļoti laimīga.

Deviņi

Šis nav pārāk veiksmīgs cipars ideālai kopdzīvei. Var rasties nopietnas domstarpības, jo viens no laulātajiem nepievērsīs otram pietiekoši daudz uzmanības. Visticamāk, tam par iemeslu kļūs vai nu darbs, bizness vai tamlīdzīga lieta.
Vīrietis un sieviete: vīrietis parasti šajās attiecībās ir karjerists, viņam ģimene vienmēr būs otrajā vietā. Sieviete būs nelaimīga šādā ģimenē, pat, ja viņa atradīs ar ko nodarboties, kamēr izjutīs uzmanības trūkumu no vīrieša puses.

Desmit

Šis ir nedaudz mīklains skaitlis, jo vienlaikus varētu šķist kā bezgalība un nebeidzamais aplis. Tas var nozīmēt gan ļoti veiksmīgu, gan ļoti neveiksmīgu savienību.
Vīrietis un sieviete: vīrietis parasti ir gana egocentrisks, taču ģimenes laimi vērtē augstāk par jebko citu un ir gatavs upurēt savas vēlmes dēļ ģimeniskās labsajūtas. Sieviete parasti šādās attiecībās ir krāšņa un efektīva, bet “nemiera gars” – viņai jāļauj sevi piepildīt lietās, kas viņu aizrauj, pretējā gadījumā viņa vīram var kļūt par nervus bendējošu traucēkli.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
2 stundas