Kokteilis
Dzīvo

Novelkam maskas! Patiesā sievietes seja saskaņā ar viņas zodiaka zīmi0

Foto: Pixabay

Gandrīz visi cilvēki valkā maskas. Kādam tas ļauj justies drošāk un mierīgāk, bet kādam – izaicinošāk.

Noskaidrosim, ko zem maskām slēpj sievietes saskaņā ar savu zodiaka zīmi!

Sieviete – Auns

Kad pie apvāršņa parādās Auns, visi saprot – viņu priekšā ir stipra un neatkarīga sieviete, reizēm pat agresīva. Patiesībā zem šīs maskas slēpjas pazaudējies un apjucis bērns, par kuru visi ir aizmirsuši. Tādā veidā Auns slēpj savus pārdzīvojumus un bailes.

Sieviete – Vērsis

Pēc izskata šīs sievietes ir mīļas, nosvērtas un mierīgas. Taču tā ir tikai maska. Patiesībā viņās mājo milzīga kaisle, no kā dažkārt, pat baidās viņa pati. Vērsis nekad neatļaujas emocijas paust redzamā veidā. Viņa nogaida, kad vētra noklusīs.

Sieviete – Dvīnis

Foto: Pixabay

Par sievietēm Dvīņiem ir radies iespaids, ka viņas ir nedaudz vieglprātīgas un jautras. Kā saprotat, tā tikai izskatās. Dvīņi patiesībā ir ļoti nervozas personas, kas mūždien par kaut ko ir norūpējušās. Patiesībā viņām ir daudz problēmu, ar kurām viņas netiek galā.

Sieviete – Vēzis

Kā zināms, sieviete Vēzis ir sinonīms vārdiem rūpes un ģimene. Viņa tik ļoti par visiem rūpējas un visus mīl, ka vairāk nav iespējams. Taču patiesībā tas ir auksts aprēķins. Viņa ir ļoti viltīga un nekad nedara neko “tāpat vien”, ja viņa kaut kam pieķeras tas nozīmē, ka ir aprēķinājusi neskaitāmus gājienus uz priekšu. Ar sievieti Vēzi ir jābūt ļoti piesardzīgiem.

Sieviete – Lauva

Lepna, neatkarīga, karaliska. Vienmēr staigā augsti paceltu galvu un visus nopētī ar vērtējošu skatienu. Protams, ka tā ir tikai maska. Dziļi dvēselē Lauva ir maigs un mīļš radījums. Viņu vajag samīļot kā mazu kaķēnu, apbērt ar komplimentiem un tā jūs viņu padarīsiet laimīgu.

Sieviete – Jaunava

Foto: Pexels

Jaunava rada par sevi ļoti “pareizas” sievietes tēlu. Viņa ir godīga, visu sasniedz pati un no citiem neko pretī negaida. Taču, ja viņa, piemēram, ir noskatījusi kādu vīrieti, ticiet, viņa viņu iegūs. Un nav svarīgi, vai šis vīrietis ir precējies vai viņa draudzene ir Jaunavas labākā draudzene – viņai ir vienalga! Lūk, šāda ir patiesā Jaunavas seja. No viņas ir jāuzmanās un jācenšas nestāvēt viņai ceļā.

Sieviete – Svari

Viņa par sevi rada pārliecinātas sievietes iespaidu, kurai vienmēr viss ir kārtībā un līdzsvara. Taču tā nav. Svari ir izklaidīgi un aizmāršīgi. Nekārtība – kā galvā, tā dzīvē. Bez tam, viņas neprot pašas risināt savas personīgās problēmas. Vienmēr meklē kādu, kas to izdarīs viņu vietā.

Sieviete – Skorpions

Sieviete Skorpions ir leģendāra – stipra, stingra savos uzskatos, neatkarīga. Realitātē tas ir mīļš, pūkains zaķēns, kas ir uzticama līdz mūža galam savai īstajai mīlestībai. Vīrietim, kam izdevies iekarot viņas sirdi un dvēseli, ir patiešām paveicies. Ļoti paveicies!

Sieviete – Strēlnieks

Foto: Pixabay

Viņa par sevi rada iespaidu, ka ir nosvērta, neatkarīga un mērķtiecīga. Taču tas ir labi izkopts imidžs. Patiesībā viņa vēlētos tāda būt un sapņo par to. Dziļi sirdī viņa ir viegli ievainojama, jūtīga sieviete, kurai patīk pasūdzēties par savu dzīvi.

Sieviete – Mežāzis

Ietiepīga un valdonīga sieviete – tādu iespaidu viņa rada par sevi. Vienmēr ar visu ko neapmierināta. Lai izdabātu šādai sievietei, vajag ļoti pacensties, jo pretējā gadījumā viņa to noteikti nenovērtēs. Šis raksturs, kas patiešām atbilst patiesībai dzīvē viņām nevis palīdz, bet traucē, jo, lai arī kā viņas gribētu no šīm rakstura īpašībām tikt vaļā, tas neizdodas.

Sieviete – Ūdensvīrs

Viņa par sevi rada visai mākslinieciskas un ekscentriskas būtnes iespaidu. Taču patiesībā viņa ir lielisks psihoanalītiķis, kas cilvēkiem redz cauri. Ūdensvīriem ir lieliski attīstīta intuīcija, tāpēc apmānīt viņu nav iespējams. Viņa vienalga uzzinās, un jūs to vēlāk ļoti nožēlosiet.

Sieviete – Zivis

Foto: Pixabay

Tā vien šķiet, ka Zivis to vien dara kā plikšķina acis un gaida, kad princis baltā zirgā viņu aizvedīs uz pili. Jā, viņa patiešām gaida princi un nemaz to neslēpj, bet dara to tikai un vienīgi materiālu nolūku vadīta.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv