Kokteilis
Dzīvo

Noslēpumainības plīvurs nekad nekrīt: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas citiem par sevi neko neatklāj0

Foto: Pexels

Astrologi nosaukuši 5 zodiaka zīmju pārstāvjus, kuri ļoti reti runā par sevi. Viņi apkārtējiem bieži šķiet interesanti tieši ar noslēpumainības plīvuru.

Vēzis

Šie cilvēki dalās tikai ar svešiem noslēpumiem. Par sevi viņi vai nu nestāsta vispār vai stāsta ļoti piesardzīgi, baidoties, ka viņus kāds pēc tam apspriedīs “aiz muguras”. Vēži parasti ir ļoti informēti gan par citu dzīvi. Ir nedaudz “māņticīgi” un tamdēļ viņiem bieži nepatīk pļāpāt par dažādām lietām. Kopumā ar Vēžiem sarunāties ar grūti. Lai tas notiktu, tam ir nepieciešamas trīs lietas: atbilstošs paša Vēža noskaņojums, pareizā vieta un pareizais sarunu biedrs. Pretējā gadījumā no Vēža ārā var nedabūt ne vārdu.

Jaunava

Šie cilvēki ir ļoti gudri. Tikai jaunībā viņi ir vairāk atvērti, bet ar gadiem, īpaši pret svešiem cilvēkiem, viņi ir ļoti intraverti. Viņi ne tikai nerunā par savām jūtām un pārdzīvojumiem, bet bieži baidās pat norādīt tajā virzienā. Par savām sajūtām viņi retos gadījumos var runāt tikai un vienīgi ar kādu sev ļoti tuvu cilvēku.

Skorpions

Šie cilvēki apkārtējiem ir īsta mīkla. Pat viņu mīļotais cilvēks bieži nezina, kas patiesībā notiek viņu galvā. Ar Skorpionu par privātām lietām var censties pat nerunāt: viņi uzreiz šo tēmu nogriezīs kā ar nazi. Viņi var stāstīt tikai par to, kā viņiem “klājas”, bet nekādā gadījumā neko neatklās par sevi. Šīs tēmas ir tabu.

Mežāzis

Saistītie raksti

Mūžīgie konspiratori! Viņi neuzticas nevienam un tic tam, ka, ja vien atklās kādam par saviem plāniem, tad viss nojuks. Viņi ir “šifrēti” pat saviem radiniekiem: ar ko satiekas, ar ko nodarbojas savā brīvajā laikā. Ar Mežāžiem, tāpat kā ar Vēžiem, ir grūti komunicēt, jo viņi par sevi nerunā praktiski nekad un nekādos apstākļos.

Ūdensvīrs

Šie cilvēki ir ļoti gudri, tāpēc speciāli ap sevi rada noslēpumainības auru, lai apkārtējiem viņi liktos vēl interesantāki. Viņi atveras vien saviem tuviniekiem un draugiem, un arī – ne vienmēr. Ūdensvīri uzskata, ka, jo mazāk cilvēki zina, jo mazāk skādes var nodarīt!

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
8 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
8 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns noliedz savu ietekmi uz ASV lēmumu vērst sankcijas pret Lembergu 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām” 1
2 stundas