Kokteilis
Apbrīno

Noskaties un noklausies! Vils Smits iedziedājis oficiālo Pasaules kausa futbolā himnu0

Foto: EPA (LETA)

Populārais Holivudas aktieris Vils Smits ne reizi vien sava talanta pielūdzējus pārsteidzis, iejūtoties ne tikai aktiera, bet arī dziedātāja ampluā.

Nu tapis zināms, ka kopā ar albāņu dziedātāju Eru Istefi un amerikāņu mūziķi Nikiju Džemu pazīstamais aktieris Vils Smits iedziedājis Pasaules kausa futbolā oficiālo šī gada finālturnīra dziesmu “Live it Up”. Dziesmu producējis dīdžejs Diplo un to klātienē varēs dzirdēt Pasaules kausa finālturnīrā, kas 15. jūlijā norisināsies Lužniku stadionā Maskavā. Deju ritmos ieturētais singls mudina fanus turēties kopā arī futbola turnīra laikā. Tiesa, paši fani jauno dziesmu uzņēmuši ar dalītām jūtām – kamēr liela daļa ir sajūsmā un gatavojas to klausīties no rīta līdz vakaram, pārējie rauc pieres, sakot, ka šī gada himnu pat nevar salīdzināt ar iepriekšējo turnīru oficiālajām dziesmām.

Ārpus kinoekrāniem un mūzikas ierakstu studijām “Vīri melnā” zvaigzne Vils Smits ir precējies ar aktrisi Džeidu Pinketu Smitu – pāris audzina divus bērnus Džeidenu un Vilovu, kuri jau no mazotnes paši līdzās tētim izmēģinājuši spēkus kino lauciņā.

Video:

LA.lv