Kokteilis
Baudi

Noskaties pirmo treileri no filmas par prinča Harija un Meganas Mārklas attiecībām0

Foto – Instagram.com

Karaliskajā Vindzoru ģimenē ir jauna tradīcija. Pirms karaliskās ģimenes locekļa kāzām, kas tajā pašā brīdī kļūst par visapriestāko gada kāzu ceremoniju, iznāk dokumentālā filma par topošo laulāto mīlestības vēsturi. Tā 11 dienas pirms prinča Viljama un Keitas Midltones kāzām dienasgaismu ieraudzīja filma „Viljams un Keita”, bet šobrīd pilnā sparā rit filmas par princi Hariju un viņa līgavu Meganu Mārklu filmēšana. Viņu kāzas notiks 19. maijā.

Kinofilma, kas ieguvusi nosaukumu „Harijs un Megana: karaliskā mīlestības vēsture” („Harry & Meghan: The Royl Love Story”) tiek filmēta Vankūverā, kur topošie jaunlaulātie iepazinās un Losandželosā. Filma plašākam skatītāju lokam būs pieejama sešas dienas pirms svinībām – 13. maijā. Filmas iznākšanu fani gaida ar lielu nepacietību, jo līdz šim bijuši pieejami tikai daži filmēšanas kadri un beidzot ir pieejams pirmais filmas reklāmklips.

Pēc tā spriežot filma, kas vēsta par Harija un Meganas attiecību vēsturi, sākot no iepazīšanās brīža, būs ļoti aizkustinoša. Tajā iekļauti visromantiskākie pāra dzīves mirkļi: piemēram, kā, Harijs notupies uz ceļa, bildina mīļoto, piedāvā savu roku un sirdi.

Atgādināsim, ka karalienes Elizabetes II mīļotā mazdēla lomu atveidos Murejs Freizers, bet Meganu Mārklu – Parisa Fitca – Henlija, kura zināma no seriāla „Džesika Džonsa” („Jessica Jones”).

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv