Pēdējos divus gadus kopš amerikāņu dziedātājas Bejonse albuma „Lemonade” iznākšanas plašsaziņas līdzekļi vairākkārt ir apsprieduši dziedātājas un viņas vīra repera Jay-Z laulības krīzi. Pērnā gada beigās reperis apstiprināja visas izskanējušās runas par ģimenes problēmām un intervijā „New York Times Style Magazine” atklāja, ka ir krāpis savu sievu. Tomēr Jay-Z precizēja, ka viņiem ar Bejonse ir izdevies laulību glābt. Savu atkalapvienošanos laulātie nolēma apstiprināt ar kopēju koncerttūri „On the Run II”.

Tūres reklāmas nolūkos Bejonsē un Jay-Z ir publiskojuši video rullīti, kurā melnbalti iestudēti kadri mijas ar krāsainiem video izgriezumiem no pāra ģimenes arhīva. Diennakts laikā klips Bejonsē Instagram kontā ir skatīts vairāk nekā 6 miljonus reižu.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Pāra pirmais koncerts notiks jau 6. jūnija Kārdifā, Velsā. Eiropā mūziķi apmeklēs Lielbritāniju, Nīderlandi, Dāniju, Šveici, Vāciju Franciju, Poliju, Itāliju un Spāniju, pēc tam sniegs vairākus koncertus ASV un Kanādā.
Atgādināsim, ka Bejons un Jay-Z ir kopā kopš 2002. gada. Viņi apprecējās 2008. gadā, bet pēc četriem gadiem mūziķu ģimenē piedzima meitu Blū Aivija Kārtere. Savukārt pērnā gada 30. jūnijā viņi kļuva par dvīņu Sera Kārtera un Rumi vecākiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem