Kokteilis
Apbrīno

Noskaties: aktrise Keita Hadsone video paziņo, ka ir trešā bērniņa gaidībās0

Foto: REUTERS (LETA)

38 gadus vecā Holivudas zvaigzne Keita Hadsone pavisam drīz kļūs par trēša bērniņa mammu. Ar priecīgu ziņu aktrise padalījās pati – savā Instagram kontā un pat atklāja bērniņa dzimumu.

“Pārsteigums!!! Ja jūs interesējāties, kāpēc es tik ilgi esmu bijusi “pazudusi” no sociālajiem tīkliem, tas ir tāpēc, ka es vēl nekad tā neesmu slimojusi. Šis bija visgrūtākais grūtniecības trimestris manā dzīvē. Visas funkcijas, kas rādījās uz ekrāna Instagramā manī izraisīja sliktu dūšu. Jūs varējēt redzēt mani smaidīgu, ka viss ir labi. Es meloju. Es centos turēt šo grūtniecību noslēpumā, cik ilgi vien iespējams! Bet tagad to noslēpt ir palicis ļoti apgrūtinoši. Mani bērni, Denijs, es un visa mūsu ģimene esam ļoti priecīgi! Mazā meitiņa ir ceļā!” – sacījusi Keita.

No 2000. līdz 2007.gadam Keita Hadsone bija precējusies ar rokmūziķi Krisu Robinsonu. Bet 2004.gadā viņiem piedzima dēls Raiders.

No 2010.gada Keita satikās ar grupas Muse dalībnieku Metjū Belami. 2011.gada 9.jūlijā viņiem piedzima dēls Bingems. Bet 2014.gada decembrī Metjū un Keita paziņoja par šķiršanos.

Kopš 2017.gada marta aktrise satiekas ar kompānijas Lightwave Records dibinātāju Deniju Fudzikavu.

SURPRISE!!! 🤱 If you’ve wondered why I’ve been so absent on my social channels it’s because I have never been more sick! It was the most sick first trimester of all my children. Boomerangs have made me nauseous, Superzoom is an easy way to have my head in the toilet, food instagrams make me queezy and thinking too much about insta stories made me even more exhausted than I already had been. If you’ve seen me out and about smiling and pretending like everything is amazing…I was lying! BUT! I have broken through on the other end of that and rediscovering the joys of insta/snap. We have been trying to keep this pregnancy under the radar for as long as possible but I’m a poppin now! And it’s too darn challenging to hide, and frankly hiding is more exhausting then just coming out with it! My kids, Danny, myself and the entire family are crazy excited! A little girl on the way 💕

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

LA.lv