Kokteilis
Dzīvo

Noskaidrots, kurās valstīs dzīvo vissliktākie un vislabākie vīrieši0

Foto: Pixabay

Bezatbildīgo tēvu sacensībā, kas nenodarbojas ar savu bērnu pienācīgu audzināšanu, pirmo vietu ieņēmuši britu vīrieši. Viņiem tāpat tiek pārmests, ka viņi neizrāda emocijas, kas maziem bērniem ir tik ļoti nepieciešamas – ziņo Starptautiskais pētījumu birojs Pew Research Center.

Vīriešus no dažādām valstīm novērtēja pēc tā, cik daudz laika viņi pavada kopā ar saviem bērniem, cik bieži palīdz mājas darbos, cik bieži gatavo maltīti un cik bieži pavada laiku kopā ar savām mīļotajām sievietēm.

Kurās valstīs dzīvo vissliktākie vīrieši

Pētījuma rezultāti atklājuši, ka Lielbritānijā dzīvojošie tēvi ar saviem bērniem pavada aptuveni 24 minūtes dienā, kamēr mammas – veselu stundu. Briti ar ļoti mazu entuziasmu palīdz mājas darbos, un kā uzskata sievietes, atrodas tālu no titula “labākie mīlnieki”.

Bet Grieķijas iedzīvotājas par vissliktākajiem mīlniekiem uzskata savus vīriešus. Kas attiecas uz ģimenes lietām, tad grieķi izrādījušies labāki par britiem. Sliktāko vīriešu sarakstā līderpozīcijas ieņem arī turki, kas nosaukti kā visneuzticamākajiem partneriem pasaulē, kā arī francūži un holandieši. Bet ļoti vēss un pašpārliecināts temperaments izrādījies vāciešiem un norvēģiem.

Kurās valstīs dzīvo vislabākie vīrieši

Izrādās, ka vislabākie tēti mitinās Portugālē, kuri ar saviem bērniem dienā pavada vismaz 39 minūtes, pretēji sieviešu – vienai stundai. Aptauja arī parādījusi, ka portugāļu tēti ir gatavi nodarboties ar bērnu audzināšanu arī savā brīvajā laikā, pēc darba. Kā labus partnerus dzīvē un seksā sievietes nosaukušas spāņus un itāļus. Šo vīriešu sievas atbildējušas, ka gandrīz nekad nav jutušās nemīlētas.

Patīkami parnteri tāpat esot amerikāņi. Bet kā ļoti uzmanīgi un rūpes veltoši vecāki, kā arī brīnišķīgi partneri sadzīvē, tika nosaukti vīrieši no Šveices.

LA.lv