Nepatikšanas var gadīties katram no mums. Taču, ja ticam astrologiem, tad dažu zodiaka zīmju pārstāvjiem tās atgadās teju vai uz katra soļa!

Auns

Iespējams, ka pie tā vainojama vēlme pēc piedzīvojumiem un karstasinīgā daba, kā rezultātā Auni daudz biežāk kā citi iekļūst dažnedažādās dīvainās situācijās. Ja nu ir kāda patiesi traka ideja, Aunam divreiz nav jāsaka – viņa acis “iedegas” un viņš ir jau gatavs to darīt. Galu galā, tā vai citādi, šīs zodiaka zīmes pārstāvji patiešām daudz biežāk par citiem nokļūst situācijās, kuras var raksturot vienā vārdā – nepatikšanas. Sliktākais šajā visā ir tas, ka Auni nemācās no savām kļūdām – tas nekas, ka divreiz līdzīgā situācijā viss noritēja ne tā kā plānots, un kļuva pat dažbrīd bīstami. Auns domā, ka varbūt trešo reizi tā tomēr nenotiks. Bet notiek.

Zivis

Zivis ir tādi radījumi, kas vispār neprot plānot ne savu dzīvi, ne nākotni. Un iemesls tam ir ļoti banāls – viņi ir pārāk emocionāli un nepacietīgi, lai to spētu paveikt. Tāpēc dažāda veida nepatikšanas, kuras var elementāri paredzēt un laicīgi novērst, Zivīm ikreiz ir milzīgs pārsteigums! Bez tam, šie cilvēki ir tik vieglprātīgi un dzīvojoši mākoņos, ka bieži vien par viņu kļūdām “maksāt” nākas draugiem, ģimenei un citiem tuviniekiem.

Ūdensvīrs

Savukārt Ūdensvīru galvenā problēma ir pašpārliecinātība. Daži viņu plāni, kas jau ieceres brīdī ir skaidri kā absolūta izgāšanās, tiek realizēti tikai tāpēc vien, ka viņi kādam vēlas pierādīt, ka var to izdarīt! Un, taisnības labad jāteic, ka Ūdensvīri ir patiešām ļoti spējīga un mērķtiecīga zodiaka zīme, taču dažkārt vajadzētu padomāt, ka no daudzām, daudzām nepatikšanās ir iespējamas izvairīties, ja vien nevienam nekas nebūtu jāpierāda. Ūdensvīrs ir arī gana emocionāla zīme, tāpēc bieži vien attiecības ar līdzcilvēkiem nav vienkāršas, un tā kā tās ir tik sarežģītas, šie cilvēki bieži vien ir “kustībā” un kārtējā ceļā uz mērķi kādam kaut ko pierādīt.