Vecgada vakars ir pēdējais gada vakars, kad ikviens no mums pošas krāšņos tērpos, klāj bagātīgu galdu, pārdomā pagātni un apdomā nākotnes plānus. Tas ir pēdējais svinīgais notikums gada griezumā. Un tad, 3… 2… 1…, un pulkstenis sit pusnakti, kad cilvēki viens otram vēl laimīgu Jauno gadu, labus vēlējumus un skūpstu.

Neatkarīgi no tā, kur tu sagaidīji jauno gadu: Krastmalā, kādā Vecrīgas klubiņā vai mājās pie TV ekrāna ar šampanieša glāzi rokā, tradīcijā tiek ievērota gadu no gada – šos svētkus pavadīt kopā ar ļoti īpašiem cilvēkiem.

Vai kādreiz esi prātojusi, kāpēc cilvēki uzreiz pēc pusnakts skūpstās? Izrādās, ir pierādīts, ka pirmais cilvēks, kam jaunajā gadā novēlat veiksmi, labus vēlējumus, un kuram sniedzat skūpstu – nosaka visu atlikušo gadu. Skūpsts veicina savstarpējo attiecību stiprināšanu. Savukārt, ja pāris, kas svin jauno gadu kopā nesniedz viens otram kaislīgu skūpstu, attiecības nākošajā gadā nebūs veiksmīgas, vai draud pat izjukt.

Pastāv arī uzskats, ka tie cilvēki, kas nav attiecībās, un Jaungadā nav saņēmuši nevienu skūpstu, viņi paliks vientuļnieki arī visu nākošo gadu. Turklāt, ļoti iespējams, ka jaunajā gadā viņi iepazīsies ar nelabvēlīgiem cilvēkiem.

Jaungada skūpsts, kas tiek sniegts uzreiz pēc pusnakts ir jaunā gada neaizmirstamākais un viens no emocionālākajiem mirkļiem, ko pāris atcerēsies visa gada laikā. Tas pauž mīlestību, cieņu, rūpes, uzticību un visbeidzot, tas sniedz pozitīvas emocijas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.