Kokteilis
Dzīvo

Noskaidro, kuras no 9 maģiskajām spējām piemīt tieši tev0

Foto: Unsplash

Saskaņā ar numeroloģiju jūsu dzimšanas datums nav nejaušība. Tas var daudz atklāt gan par jums pašu, gan jūsu dzīves likteni, gan jūsu īpašajām spējām.

Nav svarīgi, vai jūs ticat maģiskām spējām vai nē, taču, nenoliedzami ir tas, ka katram cilvēkam ir kāds īpašas, neatkārtojamas spējas, kas nepiemīt citiem.

Lai uzzinātu savu skaitli, nepieciešams visus dzimšanas datu ciparus saskaitīt kopā (diena, mēnesis, gads) un iegūto summu atrisināt līdz vienam skaitlim. Piemēram, jūs esat dzimis 1975.gada 1.septembrī, tad jūsu skaitlis būs 5 (1+9+7+5+9+1=32=5).

Un kādas ir jūsu īpašās spējas?

Skaitlis 1: Mags

Skaitlis 1 apzīmē Radītāju. Tiek uzskatīts, ka tie, kas ir dzimuši šī skaitļa ietekmē, kļūst par lieliskiem Magiem, jo ir spējīgi ietekmēt citus cilvēkus pat pret viņu gribu. Jums piemīt neizmērojams spēks. Taču ar to ir jābūt ļoti uzmanīgam, lai nemanipulētu un nekontrolētu cilvēkus savtīgos mērķos.

Skaitlis 2: Empātijas spējas

Jūs esat ļoti jūtīgs pret apkārtējo enerģētiku. Jau no agrīna vecuma jūs jūtat citu cilvēku noskaņojumu un enerģētiku, kas vērsta pret jums. Jūsu īpašās spējas ir jūsu sirds un jūsu “trešā” acs. Izmantojot savas spējas, jūs spējat redzēt cauri citiem cilvēkiem – jūs ir neiespējami apmānīt.

Skaitlis 3: Radīšanas un iznīcības spēks

Foto: Pexels

Šis skaitlis apzīmē trīs Mēness fāzes: jauns Mēness, pilns Mēness un dilstošs Mēness. Jūsos mīt radīšanas un iznīcības spēks. Noteikums “esi uzmanīgs ar savām vēlmēm” vistiešākajā veidā attiecas uz jums, jo jūsu spēja ir tā, ka jūsu vēlmes un domas ļoti ātri mēdz piepildīties. Diemžēl arī ļaunās…

Skaitlis 4: Dabas stihiju spēks

Skaitlis 4 simbolizē četras Zemes stihijas: uguni, ūdeni, gaisu un zemi. Jūsu būtība ir šo četru stihiju līdzsvars. Jums piemīt spēcīgs saprāts un racionalitāte. Jūs spējat “paņemt” sev nepieciešamo enerģētiku no jebkuras stihijas un jūs ir ļoti grūti ietekmēt – tas praktiski ir neiespējami. Jūs esat nelokāms – tāpat kā ūdens, tāpat kā uguns, gaiss un zeme. Jums ir ļoti spēcīga aura un jūs gandrīz nekad neizjūtat citu cilvēku negatīvo enerģētiku vai ļaunas domas, tas tāpēc, ka jūs tiekat aizsargāts jau no dzimšanas.

Skaitlis 5: Garu izsaukšanas spēja

Tā kā skaitlis 4 simbolizē dabas stihijas (uguns, gaiss, ūdens un zeme), skaitlis 5 ir piektais elements – gari. Cilvēki, kas dzimuši šī skaitļa ietekmē spēj sazināties ar gariem un ir spējīgi izsaukt cilvēkus no otras pasaules. Gari paši arī ļoti bieži ar šādiem cilvēkiem sazinās. Atšķirībā, piemēram, no raganu spējām, šīs prasmes bērniem bieži vien ir novērojamas jau agrā bērnībā.

Skaitlis 6: Saules cilvēks

Foto: pexels

Jums piemīt milzīgi enerģijas resursi, ko jūs saņemat no Saules gaismas. Jūs esat dziednieks un līderis. Taču lielu varu jums dod jūsu atbildības sajūta. Jums ir jāiemācās izmantot savas maģiskās spējas, nepārkāpjot savas morālās robežas – tad jums patiešām izdosies pilnīgi viss.

Skaitlis 7: Mēness cilvēks

Skaitlis 7 simbolizē Mēnesi un to burvestību, ko dāvā mums Nakts valdnieks. Jūs instinktīvi jūtat, kad un kā ir jārīkojas un ļoti reti kļūdāties savos lēmumos. Jūs protat improvizēt un droši soļot pa dzīvi, jo jums piemīt ļoti spēcīga intuīcija. Bez tam, jūs bieži redzat dažādus sapņus, kas vēlāk realizējas dzīvē. Ja jūs pareizi iemācīsieties tos interpretēt, un uzticēsieties savām sajūtām, jūs varēsiet paveikt brīnumus!

Skaitlis 8: Ragana

Šis ir viens no vismaģiskākajiem skaitļiem. Tas saistīts ar raganu prasmēm un astoņiem pasaules stūriem.
Jums piemīt lielas maģiskās spējas, kuras jūs varat attīstīt sevī otrajā dzīves pusē. Jums piemīt ļoti precīzs iekšējais kompass jūs ļoti viegli varat atšķirt labo no sliktā.

Skaitlis 9: Šamanis

Foto: Pexels

Šis skaitlis apzīmē vārtus, kur viss vienlaicīgi sākas un vienlaicīgi beidzas. Šī iemesla dēļ jūs redzat pasauli citādāk kā pārējie.
Jūsu maģiskās spējas ir radošā uztvere un spēja redzēt situāciju no dažādiem skatupunktiem. Jums piemīt spēja dziedināt. Tā kā šis skaitlis ir saistīts arī ar nāvi un pārdzimšanu, jūs varat iziet no realitātes rāmjiem un paraudzīties uz pasauli no “cita skatupunkta”.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv