Žurnāls “People” šogad par pasaulē seksīgāko vīrieti atzinis 46 gadus veco britu aktieri Idrisu Elbu.


Pilnajā vārdā Idrissa Akuna Elba dzimis Londonā, Anglijā. Viņš pazīstams kā populārs aktieris, mūziķis, producents un pat dīdžejs. 19 gadu vecumā Elba strādājis naktsklubā ar skatuves vārdu DJ Big Driis, taču jau sasniedzot 20 gadu vecumu, viņš sāka filmēties populāros televīzijas seriālos.

 

View this post on Instagram

 

Met Gala after party vibes. 😎@sabrinadhowre ❤️

A post shared by Idris Elba (@idriselba) on

Idriss pazīstams ar dalību tādos seriālos kā The Wire un Luther, kā arī redzams kinolentēs Pacific Rim, The Mountain Between Us,  Molly’s Game, The Dark Tower, filmējies arī vairākās Marvel supervaroņu filmās un citur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Idris Elba (@idriselba) on


Pasaulē seksīgā vīrieša titulu ieguvuši arī tādi atpazīstami vīrieši kā Hjū Džekmens (2008), Raiens Reinolds (2010), Ādams Levins (2013).
Pirmais melnādainais aktieris, kurš atzīts par pasaulē izskatīgāko vīrieti, bija aktieris Denzels Vašingtons tālajā 1996. gadā. Taču pēdējo 10 gadu laikā vienīgais melnādainais aktieris, kas vēl ir ieguvis šo titulu ir Dveins Džonsons.

 

View this post on Instagram

 

NYC!!!!!

A post shared by Idris Elba (@idriselba) on


Iegūstot seksīgākā vīrieša titulu, Elba neesot varējis noticēt: “Nevar būt, vai tiešām? Es paskatījos spogulī, lai aplūkotu sevi. Un tad teicu, jā, tu esi savā ziņā seksīgs!”