Par vislabāk apmaksāto aktieri 2017.gadā kļuvis Džordžs Klūnijs. Par to liecina slavenību oficiālo ienākumu reitings, ko nopublicējis biznesa izdevums “Forbes”.


Par vispelnošāko cilvēku kļuvis amerikāņu bokseris Floids Meivezers. Otrajā vietā – aktieris Džordžs Klūnijs. Tādā veidā 57 gadu vecais aktieris ir kļuvis par vislabāk atalgoto aktieri visā pasaulē, viņa ienākumi pērn bijuši 239 miljoni ASV dolāru.

Trešajā vietā ir amerikāņu sociālo tīklu zvaigzne un uzņēmēja Kailija Dženere ar gada ienākumiem 166 miljonu dolāru apmērā. Viņa tāpat arī tikusi uz žurnāla “Forbes” vāka. Izdevums apgalvo, ka meitene ir kļuvusi par visjaunāko miljardieri pasaules vēsturē.

thanks @voguemagazine ✨

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Atgādināsim, ka pirms dažām dienām aktieris Džordžs Klūnijs iekļuva avārijā Itālijā. Viņš brauca ar savu motociklu pa kalnotu ceļu un nepamanīja citu automašīnu. Klūnijs ietriecās šajā auto, taču no traģiskām sekām viņu izglāba ķivere. Pēc avārijas aktieris tika hospitalizēts un viņam diagnosticētas vairākas nopietnas traumas, tajā skaitā ceļa un rokas.

Video no negadījuma brīža, kad Klūnijs ietriecas ar motociklu automašīnā apskatāms šeit.