Šo ceturtdien, 10. augustā plkst. 18.00 uz „Origo Summer Stage” skatuves būs dzirdamas dziedātāja un mūziķa Normunda Rutuļa dziesmas no jaunā albuma „Vēl viens laimīgs rīts” un retāk dzirdētās iepriekšējo albumu kompozīcijas. Katru nedēļu „Origo Summer Stage” mūzikas baudītājiem piedāvā daudzveidīgus bezmaksas koncertus, vasaras vakarus pavadot muzikālā gaisotnē. Šonedēļ brīnišķīgs mūzikas repertuārs apvienos jaunu un jau iepriekš radītu Normunda Rutuļa mūziku.

Šī gada maijā izdots Normunda Rutuļa devītais solo albums „Vēl viens laimīgs rīts”, kura muzikālo materiālu veido divpadsmit Ingus Feldmaņa dziesmas Jāņa Ķirša aranžijā. Tas ir muzikāls baudījums tiem, kuriem mūzika ir dvēselē. Normunds Rutulis koncertā uzstāsies kopā ar grupu un uzticamiem skatuves partneriem, apvienojumā ar jaunradītajām dziesmām atskaņojot arī retāk skanējušu mūziku no iepriekšējiem albumiem. Muzikālo materiālu izpildīs Roberts Rasa (bass, kontrabass, midi bass), Anrijs Grinbergs (sitamie instrumenti), Māris Ozols (taustiņi, mutes ermoņika) un Uldis Beitiņš (ģitāras).

“Un atkal lieku jaunu bildi iekšā! Tas ir tik labi, ka man ir iespēja dreifēt starp mūzikas žanriem un nebūt piesaistītam vienam uz mūžu. Mēdz sacīt, ka katrs nākamais mākslinieka darbs ir labāks par iepriekšējo. Šī tēze darbojas arī šajā gadījumā. Te jūtams mans briedums, un tajā paša laikā – jauneklīgums. Iespējams, kādā brīdī šķitīs, ka esmu kļuvis mazliet svešāks, tomēr romantiku pazaudējis neesmu. Galvenais – esmu mūzikā, kas mani dara laimīgāku,” par jauno albumu stāsta Normunds Rutulis.