Gaidot dziedātāja Normunda Rutuļa jauno albumu ”Vēl viens laimīgs rīts”, kā vēsta portāls “Skaties.lv”, klausītāju un fanu uzmanībai nodota viena no albuma pozitīvākajām dziesmām ”Laimīgs”, kurai radīts arī videoklips.

Dziesmas videoklipā, kuru veidojis producents DJ Uppfade (Jānis Jēkabsons), Rutulis pirmo reizi dzīvē iejuties neredzīga cilvēka lomā, par savu pavadoni izvēloties dziedātājas Rūtas Dūdumas un albuma dziesmu aranžētāja Jāņa Ķirša labradora šķirnes kucīti Pinō.

”Dziesmas autors Ingus šajā dziesmā iekodējis vienkāršas, bet katram tik nozīmīgas lietas – tu neesi viens, tu esi laimīgs! Šajā steidzīgajā laikmetā mēs bieži neredzam, cik laimīgi patiesībā esam. Un šo dziesmas vēstījumu ļoti labi uztvēra klipa režisors, scenārists, operators un montāžists Dj Uppfade. Viņš, noklausoties dziesmu ”Laimīgs”, piedāvāja stāstu par neredzīgu cilvēku, kuru laimīgāku dara viņa pavadonis – suns. Kad Jānis jautāja, kur ņemsim suni klipam, man bija tikai viens variants – Rūtas un Jāņa labradora šķirnes kucīti Pinō. Viņa allaž ir priecīga satiekoties un teicami nospēlēja savu lomu. Gāja grūti, jo filmējam 12 stundas. Pinō neiebilda nevienā brīdi. Īsta kino zvaigzne! Rezultātā ir tapis mīļš klips par mūsu galveno vērtību – laimi,” par dziesmu un video tapšanas procesu stāsta Rutulis un aicina: “Draugi! Biežāk apskatīsimies sev apkārt, iemācīsimies līdz galam novērtēt, ko mums devis Visaugstākais un izbaudīsim laimi!”

Jaunajā albumā ”Vēl viens laimīgs rīts”, kas klajā nāks 22. maijā, būs iekļautas 12 pilnīgi jaunas dziesmu autora Ingus Feldmaņa dziesmas, ar paša un dažādu dzejnieku vārdiem. Albumu producējis pats Normunds sadarbībā ar dziesmu aranžētāju Jāni Ķirsi.