Kokteilis
Baudi

Normunds Rutulis dodas pozitīvajā koncerttūrē0

Publicitātes foto

Latgales vēstniecībā “Gors” 13. septembrī sāksies Normunda Rutuļa jaunā albuma “Man nav žēl” koncerttūre. Nemainīgi darbīgais Maestro Raimonds Pauls dziedātājam sarakstījis 12 jaunas dziesmas. Normunds kopā ar instrumentālistiem un deju grupu koncertos izdziedās gan jaunos skaņdarbus, gan arī sen zināmos, tautā iemīļotos hitus.

Normundam vaicāju, vai viņš meklēja Maestro un lūdza dziesmas, vai Maestro pats uzmeklēja. “Pirmo impulsu deva pats Maestro, uzticēdams man dziesmu “Atskrien raiba dievgosniņa”. Tiesa gan, pēc pāris mēnešiem dziesmai tika nomainīta melodija,” atzīst dziedātājs. “Man gribas teikt, uzlabota, un tas bija labi, jo vēl biju sava tolaik jaunā albuma emociju apņemts un ar Maestro vienojāmies, ka šai dziesmai pievērsīšos rudens pusē. Ziemā sāku plānot tālāko darbību un nolēmu, ka veidošu “maxi” singlu ar trīs jauniem skaņdarbiem, pievienojot 2017. gadā ieskaņoto dziesmu kaverversijas. Maestro nebija pārliecināts, ka ir jāveido nesen izdotu dziesmu jaunas versijas, un uzticēja man vēl četras jaunas dziesmas. Kopā jau sanāca astoņas, kas vairs nav “maxi” singls un vēl nav albums. Tad gan lūdzu Maestro uzticēt man vēl četras dziesmas, lai sanāktu vesels dziesmu albums. Tā nu kopīgiem spēkiem tas ir realizēts.”

Kā atzīst Raimonds Pauls: “Man vienmēr ir paticis būt tuvāk tautai savās melodijās. Ir labi, ja skatītāji var dziedāt tām līdzi. Normunds, cik zinu, cāļus skaita katrā savā koncertā un skaitīs vēl ilgi. Ar savu pozitīvismu un kaisli uz mūziku viņš māk “paņemt klausītāju”. Nešaubos, ka tas izdosies arī šajā koncertu sērijā, jo esmu pamanījis, ka tā dziesmiņa par indēšanu ar krūkļa ogām arī iet uz “urrā!”.”

Koncertos Normunda pozitīvā enerģētika un melodiskums mīsies ar dinamisku un atraktīvu deju, kuru horeogrāfiju popbaleta dejotājiem veido Reinis Rešetins, savukārt gaismu, lāzeru spēles un neierastas 3D vizualizācijas gatavo Jānis Pētersons (Artistic). Daļa jauno dziesmu – “Man nav žēl (Dziesma par Ērikonkuli)”, “Atskrien raiba dievgosniņa” un citas jau ieguvušas popularitāti un iekļautas Normunda zelta hitu repertuārā. Normunds atzīstas, ka viņš līdz šim tik kustīgu koncerttūri vēl nav piedzīvojis: “Kustīgs tas būs gan muzikāli, gan vizuāli. Nevienam mana repertuāra pazinējam nav jāskaidro, cik daudz pozitīvas enerģijas sniedz dziesmas “Lecam pa vecam” vai “Cāļus skaita rudenī”. Arī jaunā albuma dziesmas ir paguvušas izveidot šo labo enerģētisko saikni ar klausītāju. Mēs vārda tiešā nozīmē lēksim pa jaunam.”

Saistītie raksti

Normundu dēvē par pozitīvāko Latvijas estrādes dziedātāju, iespējams, tādēļ tūrei un albumam nosaukums “Man nav žēl”. “Epitets šovbiznesā allaž uzlabo komunikāciju. Es priecājos, ka esmu atzīts par pozitīvāko,” sirsnīgi smaida Normunds un neslēpj: “Arī sadzīvē esmu pozitīvs un enerģijas pilns. Un tas dod man spēku turpināt realizēt savus sapņus arī uz skatuves. Nosaukums tūrei sākās ar dziesmu “Man nav žēl (dziesma par Ērikonkuli)”, kuras vēstījums ir – negaidi no citiem, dari pats! Tas precīzi saskan ar manas dzīves vienu no motīviem un arī atspoguļo manu nostāju Latvijas šovbiznesā. Esmu laimīgs, ka joprojām varu būt noderīgs un esmu interesants publikai. Man nav žēl!”

Kad un kur?

 • 13. septembrī plkst. 19.00 Latgales vēstniecība “Gors”, Rēzeknē
 • 20. septembrī plkst. 19.00 Jelgavas kultūras namā
 • 27. septembrī plkst. 19.00 Aizkraukles kultūras namā
 • 4. oktobrī plkst. 19.00 Talsu tautas namā
 • 6. oktobrī plkst. 17.00 Alūksnes kultūras centrā
 • 18. oktobrī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā
 • 20. oktobrī plkst. 15.00 VEF kultūras pilī, Rīgā
 • 25. oktobrī plkst. 19.00 Kuldīgas kultūras centrā
 • 26. oktobrī plkst. 15.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē
 • 2. novembrī plkst. 19.00 Valmieras kultūras centrā
 • Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv
 • Cena: EUR 12–20.

Video “Man nav žēl”:

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
4 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
3 stundas