Labākais pops, roks, R&B un kantrī mūzika, kas noteikti patiks tavām ausīm.

Arianas Grandes mīlas balādes. Pārsteidzoši emocionāla mūzika no Lēdijas Gāgas un Bredlija Kūpera. Šokējošs albums no Bejonses un Jay-Z.

Šis gads viennozīmīgi ir pārsteidzis ar lielisku mūziku, tāpēc esam apkopojuši līdz šim labākās 2018. gada dziesmas.

1. “Girls Like You,” Maroon 5


Viņa singls Girls Like You ir par kādu parastu, gudru puisi, kurā varētu iemīlēties teju jebkura meitene. Taču viņš ir iemīlējies vienā. Tajā brīdī dziedātāja Cardi B sāk skaitīt dziesmas piedziedājumu, uzsverot, ka tāds puisis kā viņš noteikti nevēlēsies būt attiecībās ar tādu meiteni kā viņa. Viņa ir pārāk traka, taču jebkura cita sieviete, kuru viņš satiks, viņam šķitīs garlaicīga.

2. “This Is America,” Childish Gambino


Šis gads bija nebeidzams un emocionāli retrospektīvs. Gambino 4 minūšu garā dziesma vērš uzmanību uz to, ko nozīmē būt melnādainajam Amerikā. Videoklipa laikā tiek nogalināts melnādainais vīrietis, bet jau pēc mirkļa visi par to ir aizmirsuši. Ar to Gambino cenšas pateikt, ka sabiedrība ir vienaldzīga par tumšādainajiem cilvēkiem, jo viņu ikdienā ir citas prioritātes.

3. “Chun-Li,” Nicki Minaj


Šis bija Nikijas mēģinājums atgriezties hip-hop mūzikas tronī. Pateicoties eksotiskajiem augumiem, košajam grimam, pikantajiem apģērbiem un datoranimācijai, Nikija patiešām ir pārsteigusi ar savu jauno mūzikas video.

4. “Never Be The Same,” Camila Cabello


Ja esi patiess mīlas balāžu cienītās, tad tev pilnīgi noteikti jāiekļauj šī dziesma savā mūzikas bibliotēkā. Šajā kompozīcijā dziedātāja stāsta par kādu sev ļoti mīļu cilvēku, kuru viņa mīlējusi no visas sirds un kurš viņu padarījis tādu, kāda viņa ir tagad.

5. “Nice,” The Carters


Pasauli satricinājis duets The Carters, kas patiesībā ir lieliskie mūziķi un mīlnieki Bejonse un Jay-Z, kas apvienojušies kopīgam muzikālajam projektam. Viņi pievērsuši kritiķu uzmanību par to, ka viņu attieksme šķiet tāda, it kā kritiķi gaidītu viņu nāvi. Turklāt, viņu laime neslēpjas kopīgi nopelnītajā bagātībā. Turklāt, lai viņi labāk noklausās un iedziļinās dziedātājas Bejonses dziesmā Lemonade.

6. “Lost In Japan,” Shawn Mendes


Pirmo reizi noklausoties dziesmu varētu šķist, ka tā ir kāda mīlas serenāde mīļotajai sievietei. Patiesībā tā nav. Šo dziesmu radīt mūziķi iedvesmojis slavenais dziedātājs Džastins Timberlaiks un kāds dīvains sapnis, kas rosījis viņu aizdomāties par to, ko nozīmē pazust.

7. “Call Out My Name,” The Weeknd


The Weekend pārsteidza ar albumu My Dear Meelancholy, kas atspoguļo dziedātāja emocionāli drūmo dzīves posmu. Dziesma Call Out My Name, šķiet, norāda uz viņa bijušajām attiecībām ar dziedātāju Selenu Gomezu. Turklāt klīst baumas, ka mūziķis bijis gatavs ziedot pat savu nieri, lai glābtu dziedātājas veselību.

8. “No Tears Left To Cry,” Ariana Grande


Pēc piedzīvotās traģēdijas pagājušā gada koncertā Mančesterā, Grande aprīlī atgriezās ar singlu No Tears Left To Cry, jeb – vairs nav palikušas asaras, ko raudāt. Tas ir mirdzošs un optimistisks triumfs, kas norāda uz to, ka dziedātāja ir gatava uzsākt jaunu posmu savā dzīvē.

9. “Love Lies,” Khalid & Normani


Pēc meiteņu grupas Fifth Harmony izjukšanas uz nenoteiktu laiku, dziedātāja Normani nolēma uzsākt solo karjeru un apvienojās kopīgam muzikālam projektam ar draugu – mūziķi Khalid. Viņi kopā radījuši skanīgu, kaislīgu un emocionālu dziesmu.

10. “Best Life,” Cardi B ft. Chance the Rapper


Dziedātāja Cardi B beidzot laida klajā savu debijas albumu Invasion of Privacy. Tajā atspoguļots gan sirdssāpes, gan laime un veiksme. Dziesmā Best Life viņa atzīst, ka ir mākslinieka The Notorious B.I.G un Tupac hibrīds. Turklāt mūziķis Chance the Rapper dziesmai piešķir saulainu un kaislīgu melodiju.

11. “Nice For What,” Drake


Pēc klusuma perioda 2017. gadā, dziedātājs Dreiks ir pārsteidzis sabiedrību ar savu jauno albumu Scary Hours EP-2018, kas radījis viņam vēl vairāk fanu visā pasaulē.

12. “Venice Bitch,” Lana Del Rey


Esam pieraduši dzirdēt nesteidzīgās, emocionālās un mīlestības pilnās Lanas balādes, taču šis 9 minūšu garais singls ir pilnīgs pretstats iepriekš dzirdētajam. Tajā ir kaut kas no roka un popa, mazliet drūmuma un skarbuma. Iespējams, 2019. gadā gaidāmajā albumā Norman Fucking Rockwell varam gaidīt vēl daudz pārsteigumu.

13. “Shallow,” Lady Gaga and Bradley Cooper


Daži cilvēki, iespējams, apgalvo, ka filmā Zvaigzne ir dzimusi, dzirdamas arī citas, vēl labākas dziesmas par šo. Taču, jāatzīst, ka šī ir patiešām lieliska un, iespējams, vislabākā Lēdijas Gāgas dziesma viņas muzikālajā karjerā.