Ar patiešām vasarīgu singlu “Vasara” klajā nāk mūziķis, šovmenis un daļiņa no Itālijas saules Roberto Meloni. Šī dziesma ir arī priekšvēstnesis viņa rudenī gaidāmajai koncertprogrammai “Cik laba dzīve!”.

Jaunās dziesmas mūzikas un teksta autors ir Andris Kivičs, savukārt mūzikas līdzautors un aranžētājs ir dīdžejs Arturs Plīts.

“Arturs mani uzmeklēja un izteica vēlmi radīt kaut ko kopīgu vasarīgai noskaņai,” atklāj Kivičs. “Arturs kā dīdžejs bija radījis ļoti labu mūzikas pamatu, bet man uzreiz radās savas idejas par melodiju un dziesmas stāstu. Nešaubīgi zināju, ka šī dziesma ir jāizpilda vispozitīvākajam cilvēkam Latvijas šovbiznesā, manam TV kolēģim Roberto.”

Dziesmas izpildītājs Roberto: “Vasara ir mans mīļākais gadalaiks, tāpēc šī patiešām ir dziesma par mani. Es gribētu, lai katrā klausītājā šī dziesma vairo to prieku, ko var baudīt tikai vasarā.”
Dziedātājam un TV šovu vadītājam Roberto Meloni šī vasara būs ceļojumu pilna, un septembrī un oktobrī viņš savos piedzīvojumos dalīsies ar klausītājiem Talsos, Jūrmalā, Cēsīs, Liepājā, Jelgavā un Jēkabpilī, kur izskanēs viņa krāšņais koncertceļojums “Cik laba dzīve!” – tajā varēs ne vien klausīties Roberto dziesmas, bet arī vērot viņa vasaras ceļojumu bildes un videofragmentus.

“Es jums apsolu vasaru arī rudenī!” – tā Roberto Meloni.

Noklausīties Roberto jauno dziesmu vari šeit.