Kokteilis
Baudi

Noklausies pirmais! Astro’n’out, Kashuks un Fiņķis apvienojas kopīgā skaņdarbā0

Publicitātes foto

Grupas Astro’n’out dziesmas Satelīts oriģinālā versija pārtapusi par trīs mūzikas žanru apvienojumu. Kashuka radītajam dziesmas remiksam pievienojies arī hiphop mūziķis Fiņķis.

Dziesma Satelīts ir grupas Astro’n’out jaunākā albuma URDA noslēdzošais skaņdarbs, kas pērnā gada nogalē tika prezentēts klausītājiem Kashuka remiksētā versijā. Šogad dziesma iegūst jau trešo veidolu, pievienojoties hiphop māksliniekam Fiņķim: „Dziesmā es atradu spēcīgu izlaušanās sajūtu. Brīdī, kad pirmo reizi dzirdēju, tās bija zāles. Tas, ka sāku rakstīt uz Kashuka remiksa, man bija tikai pašsaprotami. Par noskaņu, kāda būs tekstam, zināju uzreiz – tas noteikti būs protests. Taču par metaforu tajā – tas radās tapšanas procesā”.

Dziesmu var noklausīties šeit.

Grupas Astro’n’out soliste Māra Upmane-Holšteine: “Mums kā grupai vienmēr ir patīkami sadarboties ar citiem mūziķiem, jo tas palīdz ieraudzīt mūsu mūziku no cita skatu punkta. Ja ar Kashuku esam pazīstami jau kopš 2014. gada, kad viņš radīja remiksu dziesmai „So close to you” (Esi man klāt), tad tikšanās ar Fiņķi ir grupas pirmā saikne ar hiphop žanru, kas mums pašiem šķiet aizraujošs piedzīvojums un ir papildinājis skaņdarbu ar jaunu, spēcīgu vēstījumu.”

Singla televīzijas pirmatskaņojumu varēs piedzīvot „Zelta Mikrofons 2018” apbalvošanas ceremonijā 27. februārī. Tai būs iespējams sekot līdzi kanālā LNT un Kanālā 2, kā arī tiešraidē portālos skaties.lv un tvplay.lv. Uz skatuves apvienosies Astro’n’out, Kashuks, Fiņķis, kā arī producents Dj Rudd un mūziķis Goran Gora, kuri piedalījušies dziesmas oriģināla tapšanā.

Dziesma pieejama lielākajās mūzikas straumēšanas platformās – Spotify, Deezer u. c.

LA.lv