Neskatoties uz to, ka strauji tuvojas Meganas Mārklas bērniņa piedzimšanas datums, viņa aktīvi turpina pildīt karaliskās ģimenes oficiālos pienākumus. Vēl jo vairāk, vērojot fotogrāfijas, šķiet, ka gaidot bērniņu Mārkla kļūst skaistāka un graciozāka ik dienu. Turklāt, katrs oficiālais pasākums tiek iemūžināts neskaitāmās bildēs un video.

Pagājušās darba nedēļas izskaņā, Megana Mārkla un princis Harijs devās vizītē uz Bristoli, kur apmeklēja Easton Empire boksa zāli, lai iepazītu Empire Fighting Chance projektu. Šī projekta mērķis ir atbalstīt jauniešus, un motivēt viņus vairāk nodarboties ar sportu, tādējādi pārvarot dažādas problēmas, dzīves likstas un sasniegtu mērķus arī ikdienā.

Populārā pāra fanu konts @harry_meghan_updates Instagram vietnē publicējis apbrīnojamu video, kurā var redzēt, ka sarunas vidū pēkšņi Meganai aizraujas elpa, jo viņas puncī augošais mazulis visai spēcīgi viņai iesper. Lūk arī video, kurā tas redzams:


Jau ziņots, ka Meganas Mārklas pirmdzimtais pasaulē nāks aprīļa beigu vai maija sākuma datumos. Tāpat viņa dzemdībām neizvēlēsies to pašu slimnīcu, ko līdz šim bija izvēlējusies princese Diāna un Kembridžas hercogiene Keita Midltone. Megana un Harijs kopīgi nolēmuši, ka Megana pirmdzimto pasaulē laidīs slimnīcu Frimley Park vairāku praktisku iemeslu dēļ. Pirmkārt, šī slimnīca atrodas netālu no viņu jaunajām mājām – Frogmoras nama, un tā ir arī daudz pieejamāka nekā Svētās Marijas slimnīca.