Kokteilis
Baudi

No šodienas Latvijā pieejams YouTube Music0

Publicitātes foto

Sākot no šodienas, 2019. gada 17. jūlija Latvijas iedzīvotājiem ir pieejams jauns mūzikas straumēšanas serviss YouTube Music, kas paredzēts kvalitatīvas mūzikas baudīšanai no YouTube bezgalīgajiem resursiem, kā arī mūzikas izpētei, personalizēšanai un klasificēšanai, atbilstoši savam dzīvesstilam, vēlmēm un gaumei. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties klausīties, skatīties vai atklāt – visi veidi, kādos mūzika jūs aizrauj, nu būs pieejama vienuviet.

Jaunais straumēšanas serviss nodrošinās jaunas iespējas jebkuras mūzikas cienītājiem! YouTube jau tagad ir bezgalīgi plaša mūzikas izvēle – no Koačellas festivāla straumēšanas tiešraidē līdz populārākajiem videoklipiem, piemēram, “Me!”, “Boy With Luv” un “thank u, next”. Cilvēki visā pasaulē apmeklē YouTube, lai baudītu mūziku ikdienā, kā arī atklātu jaunu mūziku. Taču YouTube sākotnēji tika veidota kā platforma skatīšanai, kas nozīmēja, ka mūzikas faniem bija jāspēj manevrēt starp vairākām mūzikas lietotnēm un YouTube. Tas nebija ērti un YouTube nolēma radīt YouTube Music, kas no šodienas pieejams arī Latvijā.

“Esam gandarīti par YouTube Music straumēšanas servisa uzsākšanu Latvijā – tā ir jauna aplikācija, kas apvieno visu, ko mīlam YouTube, ar personalizētu, viegli izmantojamu mūzikas straumēšanas iespēju,”norāda Azi Eftekhari, Ierakstu zīmolu vadītājs, EMEA, YouTube. “No jūsu mīļākajiem albumiem un mūzikas video līdz remiksiem un kaverversijām, kuras neatradīsiet nekur citur, Youtube Music ir jūsu personīgais gids visaptverošā mūzikas pasaulē.”

Latvijas mūzikas cienītājiem YouTube Music noteikti patiks, jo:

1. Šeit ir viss! Ne tikai mūzikas videoklipi, bet arī mūziķu oficiālie albumi, singli, remiksi, tiešraides, kaverversijas un citviet grūti atrodama mūzika – tas viss vienotā vietnē.

2. Īpaši pielāgoti ieteikumi. Serviss, kas dinamiski pielāgojas, lai sniegtu ieteikumus, pamatojoties uz to, ko esat klausījies iepriekš, kur jūs esat un ko jūs darāt. Piemēram, esat vingrošanas zālē un nodarbojaties ar fitnesu, vai sēžat satiksmes sastrēgumā un garlaikojaties? Jums tiks piemeklēta un piedāvāta atbilstoša mūzika.

3. Tūkstošiem mūzikas sarakstu (playlists), kas aptver jebkuru žanru vai noskaņojumu,vai aktivitāti.Tas nozīmē: neatkarīgi no tā, kāda veida mūzika jums patīk, kur jūs atrodaties, ko darāt, vai kāds ir jūsu pašreizējais noskaņojums, varat viegli atrast pareizo atskaņošanas sarakstu tieši šim brīdim. Izmēģiniet “Blogged 50”, lai atklātu jaunu mūziku, vai “Indie Under Pressure”, lai sirds sistos straujāk.

4. Viedā meklēšana ļaus atrast vajadzīgo dziesmu, pat ja nevarat atcerēties tās nosaukumu vai zināt tikai daļu no dziesmas vārdiem. Mēģiniet ierakstīt “that hipster song with whistling” vai “that rap song with flute”.

5. Aktuālākie videoklipi. Šībrīža aktuālākie videoklipi pasaulē ir atrodami tieši šeit, īpašajā “Hotlist” izvēlnē. Izmantojot YouTube Music Premium, varat nemanāmi pārslēgties starp dziesmu un mūzikas videoklipu, lai nepārtraukti klausītos un skatītos ar vienu klikšķi.

6. Nav interneta? Nekādu problēmu. Iegādājieties YouTube Music Premium, lai klausītos un lejupielādētu mūziku bez reklāmām, fonā vai visur, kur dodaties. Turklāt jūsu bezsaistes Mixtape automātiski lejupielādēs jūsu iecienītākās dziesmas, ja nu jums tas piemirstas.

Šobrīd Latvijas mūzikas fani bez maksas var baudīt jauno YouTube Music versiju, kurā ir iekļautas reklāmas. Bet tiem, kuri vēlas baudīt mūziku bez reklāmas, YouTube piedāvā abonēt YouTube Music Premium, kas ļauj klausīties mūziku fonā, lejupielādēt un baudīt to bez reklāmām. YouTube Music Premium mūzikas fani var izmēģināt vienu mēnesi bezmaksas šeit.

Cita noderīga informācija:

Google Play mūzikas abonenti automātiski saņems piekļuvi YouTube Music Premium par pašreizējo cenu. Google Play Music lietotājiem nekas nemainās – tāpat kā vienmēr varēsiet piekļūt iegādātajai mūzikai, augšupielādēm un atskaņošanas sarakstiem pakalpojumā Google Play Music.

Saistītie raksti

• Šodien Latvijā sāk darboties arī YouTube Premium. No šodienas jums ir iespēja atjaunināt YouTube Premium abonementu, kas nodrošina Music Premium priekšrocības, kā arī ļauj klausīties mūziku fonā, lejupielādēt un baudīt to bez reklāmām visā YouTube. Varat skatīties YouTube Originals šovus un filmas, tostarp arī hītu sērijas Cobra Kai un daudz ko citu. Izmēģiniet YouTube Premium vienu mēnesi bez maksas.

YouTube Music un YouTube Premium ir pieejami lietotājiem Latvijā no šodienas. Pasaulē šo straumēšanas servisu YouTube nodrošina jau vairāk nekā 50 valstīs, kurām šodien pievienojas arī Latvija, Lietuva, Igaunija un vēl vairākas valstis. Iegūstiet jauno YouTube Music no Play Storeun App Store šodien vai apmeklējiet tīmekļa atskaņotāju vietnē . Varat pierakstīties pakalpojumā YouTube Premium vietnē .

 

LA.lv