Dažreiz ir grūti iedomāties pasaulē tik iemīļotā aktiera Leonardo Di Kaprio tagadējo vīrišķīgo izskatu ar to Leonardo, kas pirms daudziem gadiem nofilmējās traģiskajā un romantiskajā Džeimsa Kamerūna filmā Titāniks (1997). Jāatzīst, ka filmas Titāniks laikā, 90. gados, aktieris patiešām iemantoja pasaules mīlestību, savaldzinot meitenes ar savu lielisko jaunieša un mīlnieka tēlu. Savukārt filmā Cilvēks, kurš izdzīvoja (2015), Leonardo sevi pieteica kā spēcīgs, drosmīgs un kaislīgs vīrietis, pilnīgi pretstatā savulaik radītajam Titānika tēlam.

Šo gadu laikā Leonardo Di Kaprio ir spēlējis visdažādākās lomas, tāpēc esam apkopojuši Leonardo evolūciju profesijā kopš 1989. gada, kad viņš pirmo reizi nonāca Holivudas kino industrijā.

1989. gads

aaa

1989. gadā Leonardo Di Kaprio bija tikko sācis filmēties Holivudā. Viņam tika piešķirta neliela loma divās sērijās šovā Jaunā Lessija (The New Lessie).

1990. gads

sss

Di Kaprio saņēma mazu lomu šovā The Outsiders. Pēc tam viņš filmējās seriālā Vecāki (Parenthood). Par lomām šajos seriālos, 1990. gadā viņš saņēma divas balvas kā labākais jaunais aktieris.

1993. gads

hhh

Šis bija gads, kad Leonardo sāka strauji kāpt pa karjeras kāpnēm. Pirmkārt, viņš filmējās kopā ar aktieri Robertu De Niro filmā Šī puiša dzīve (This Boy’s Life). Otrkārt, kopā ar Džoniju Depu viņš spēlēja filmā Kas nomāc Gilbertu Greipu (What’s Eating Gilbert Grape).

1994. gads

ggg

Di Kaprio 1994. gadā pirmo reizi piedalījās Zelta Globusa balvas pasniegšanas ceremonijā, kurā izskatījās neatvairāmi.

1995. gads

jjj

Leonardo sāka filmēties vienlaicīgi trijās filmās, tajā skaitā filmā Basketbolista dienasgrāmata (The Basketball Diaries) kopā ar tādiem pasaules slaveniem aktieriem kā Marku Vālbergu un Lorēnu Barko.

1996. gads

kkk

Šis bija gads, kad Di Kaprio publiskoja savas pirmās romantiskās attiecības, pateicoties filmai Romeo un Džuljeta. Uz filmas pirmizrādi viņš ieradās kopā ar mīļoto draudzeni Kristīni Zangu.

1997. gads

lll

Šajā gadā aktieris apmeklēja filmas Titāniks pirmizrādi Losandželosā. Šī filma vienuviet pulcēja neskaitāmus skatītāju pulkus un, pateicoties šai kinolentei, viņš iemantoja kā skatītāju, tā producentu mīlestību visā pasaulē.

1998. gads

qqq

Di Kaprio ieradās 55. gadskārtējā Zelta Globusa balvu pasniegšanas ceremonijā, tērpies skaistā uzvalkā un ar jaunu frizūru.

1999. gads

www

Šis bija pirmais gads, kad Leonardo Di Kaprio nebija nevienas jaunas lomas, jo viņš teju visu gadu filmējās visiem zināmajā filmā Pludmale (The Beach).

2000. gads

eee

Di Kaprio valdzināja skatītājus filmas Pludmale pirmizrādē.

2001. gads

rrr

2001. gadā aktieris uzstājās labdarības koncertā Ņujorkā, lai godinātu 11. septembra upurus.

2002. gads

ttt

Di Kaprio atgriezās uz lielajiem ekrāniem ar divām spēcīgām lomām: Martina Skorsēzes filmā Ņujorkas bandas (Gangs of New York) un Frenka Abagneila filmā Noķer mani, ja vari (Catch Me If You Can).

2003. gads

yyy

Leonardo Di Kaprio filmas Ņujorkas Bandas (Gangs of New York) pirmizrādē Parīzē, Francijā.

2006. gads

uuu

Aktieris saņēma Zelta Globusa nomināciju kā labākais aktieris par divām kinolentēm: Atkritēji (Departed) un Asiņainais dimants (Blood Diamond).

2010. gads

iii

Šis gads bija varens! Leonardo ieguva galvenās lomas filmās Slēgtā sala (Shutter Island) un Pirmsākums (Inception).

2013. gads

ooo

Di Kaprio piedalījās 70. gadskārtējā Zelta Globusa balvas pasniegšanas ceremonijā, kur viņš tika nominēts kā labākais aktieris filmā Atsvabinātais Django (Django Unchained).

2015. gads

ppp

Leonardo ieradās uz zīmola Giorgio Armani 40 gadadienu Milānā, Itālijā. Turklāt viņš izskatījās daudz “bārdaināks” nekā parasti.

2016. gads

zzz

Kārtējais slavas gads aktierim Leonardo Di Kaprio: viņš saņēma tik ļoti pelnīto “Oskaru” kā labākais aktieris par lomu filmā Cilvēks, kurš izdzīvoja (The Revenant).