Kokteilis
Dzīvo

No eņģeļa par dēmonu: TOP 4 zodiaka zīmju sievietes, kuras ļoti mainās līdz ar gadiem0

Foto: Pexels

Lai arī fakts, ka vecums maina arī cilvēka raksturu vairs nešķiet pārsteidzošs, dažos šīs pārmaiņas notiek izteiktāk kā citos. Tā, piemēram, šo četru zodiaka zīmju sievietes jaunībā ir aizraujošas, kaislīgas un labestīgas, bet vecumā viņas var kļūt par neapmierinātām večiņām, kas purpina par visu – sākot ar netaisnīgo dzīvi, beidzot ar to, ka neviens viņas nenovērtē.

Noskaidrosim, kurām zodiaka zīmju sievietēm šādas “izmaiņas” draud:

Vērsis

Ietiepīgās un komfortu mīlošās Vērsenes ar gadiem kļūst vēl vairāk prasīgas un vēl vairāk “izlutinātas”. Viņas dievina kārtību (pēc saviem noteikumiem) un ģimenē grib būt pašas galvenās: viņas pamāca itin visus – sākot no vīra un beidzot ar mazbērniem. Viņas uzskata, ka viņas sabiedrībā var atrasties tikai tie, kas prot spēlēt pēc viņas noteikumiem.

Lauva

Šīs sievietes, kas kopš bērnības ir radušas būt uzmanības centrā, kļūst vēl vairāk emocionālas, it īpaši uz tiem jautājumiem, kas attiecas uz viņu autoritāti. Viņas izmisīgi pieprasa pakļaušanos sev, starp citu, dāsni atalgojot tos, kas to dara bez ierunām un pretenzijām.

Jaunava

Saistītie raksti

Vislielāko kritiku, kas apkopota vienā cilvēkā var sastapt sievietē, kas dzimusi Jaunavas zīmē. Pedantiska mīlestība pret kārtība, ēšana trīs reizes dienā visiem pie ģimenes pusdienu galda, tradicionālie svētki un paražas un pat pareizais galdauts svētdienā – tā ir ikdiena, ja jums ir jādzīvo šādas sievietes sabiedrībā. Turklāt šīs sievietes līdz ar gadiem kļūst arī par neapmierinātām “purpinātājām”, kurām visbiežāk nekas nav labi, jo viss tas, ko dara citi, ir izdarīts (viņuprāt) pavirši un viss tāpat ir jāpaveic viņām pašām.

Skorpions

Arī jaunībā reizēm gluži neciešamās sievietes Skorpiones vecumdienās kļūst vēl neciešamākas. Domāsiet, kā tas iespējams? Diemžēl ir gan. Viņas ir spējīgas apkārtējos izvest no pacietības par jebkuru tēmu un lielākoties apkārtējie “viņas nekad nesaprot” un “nekad neatbalsta”. Ja šad un tad jaunībā viņas vēl prata uzvilkt rozā brilles un paskatīties caur tām uz pasauli, tad vecumdienās viņas pavisam noteikti ir aizmirsušas, kā tās brilles vispār izskatījās.

LA.lv