Noskaidrosim, kā izturas dažādu zodiaka zīmju pārstāvji pret tiem cilvēkiem, kas neraisa viņos simpātijas!

Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nezina, kā pareizi izturēties pret tiem cilvēkiem, kurus viņi neieredz, tāpēc cenšas no tiem vienkārši izvairīties. Vēl jo vairāk, Auni novērtē sociālo dzīvi un nevēlas, lai tā ciestu kādu konkrētu cilvēku dēļ. Tāpēc, ja kādā publiskā pasākumā viņi sastapsies ar personu, ko patiesībā necieš, no visa spēka viņi centīsies izlikties draudzīgi un saruna būs pieklājīga.

Vērsis

Vērši nav pārliecināti par to, ka var aukstasinīgi atrasties blakus cilvēkiem, kurus nevar ciest, tāpēc viņi izvēlas vidusceļu – viņus ignorēt. Vērši lieliski saprot, ka izskatās pārāk klusi un nedabīgi, taču neko vairāk darīt viņi nespēj. Šīs zīmes pārstāvji reti izjūt naidu, tāpēc, ja kādreiz tomēr kādu viņi sāk ienīst, tad tikai pēc tam, kad neskaitāmas reizes ar šo cilvēku ir centušies uzturēt normālas attiecības, taču nekas nav sanācis. Vērši dod daudz iespēju, taču, ja viņiem beidzās pacietība – tās ir beigas. Viņi nemocīsies sirdsapziņas pārmetumos un ļaus tam otram saprast, ka viņi labprāt vēlētos viņus savā redzeslokā nemanīt.

Dvīņi

Dvīņi nav no tiem, kas izrādīs labvēlību, ja kāds viņiem nodarīs pāri. Ja viņi kādu neieredz, tad centīsies šim cilvēkam “ierādīt” vietu jebkādā veidā. Šīs zīmes pārstāvji nekautrēsies izmantot pat sociālos tīklus, lai citi uzzinātu, kā sauc nelietīgus cilvēkus.

Foto: Unsplash

Vēzis

Vēži ir emocionāli un vairumā gadījumu viņi neizrāda savas jūtas. Ja viņiem nākas atrasties tāda cilvēka sabiedrībā, ko viņi nevar ciest, viņi no visa spēka centīsies nereaģēt un šo cilvēku. Vēži ir pārliecināti, ka no dusmām un intrigām rodas neglītas grumbas, tāpēc negrasās tērēt savus nervus dēļ radījuma, kas viņiem nepatīk. Ja viņi satiks cilvēku, ko neieredz, gluži vienkārši aizies no viņa tālāk un izliksies viņu neredzam.

Lauva

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji var rīkoties ļoti nelietīgi attiecībā pret tiem, ko neieredz. Viņi pat var šim cilvēkam veltīt kādu dusmīgu mīmiku, lai ļautu saprast, ka viņiem viņš nepatīk. Protams, viņi apzinās, ka no malas tas izskatās neprātīgi, taču nespēj ar to cīnīties. Lauvas var tāpat sūdzēties saviem draugiem par šādu cilvēku, bet tiklīdz viņi viņu satiks – viņu dusmām nebūs ne gala, ne malas, turklāt viņi nekautrēsies tās izrādīt.

Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji pārāk ciena savu dzīvesprieku, lai šādiem sīkumiem ļautu bojāt savu noskaņojumu. Un tomēr, ja nu kāds viņiem patiešām nepatīk, viņi šo cilvēku ignorē. Līdzās tiem Jaunavas uzvedīsies tā, it kā šis cilvēks tur nemaz nebūtu.

Foto: Unsplash

Svari

Svari ir ārkārtīgi līdzsvaroti un lai notiktu tas, ka viņi kādu sāk ienīst, ir jānotiek kaut kam patiešām nopietnam. Taču, ja tas notiks, Svari neko nespēs izdarīt ar savu niknumu un “norausies”. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir zināmi ar to, ka sev apkārt vienmēr pulcē lielas kompānijas, tāpēc nebaidīsies izsvītrot no savas dzīves tos cilvēkus, kas viņiem ir darījuši pāri.

Skorpions

Šie cilvēki ir zināmi ar savu godīgumu. Ja viņi patiešām kādu neieredz, tad pateiks šim cilvēkam to aci pret aci un izbeigs ar viņu attiecības. Skorpioni nav no tiem, kas kādā publiskā pasākumā, satiekot sev nesimpātisku cilvēku, būs pieklājīgi. Viņi būs tieši un netērēs savu dārgo laiku cilvēkam, kas neizraisa ne mazākās simpātijas.

Strēlnieks

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir nobrieduši un saprot, ka naids rada daudz problēmu arī sev pašiem, tāpēc cenšas nedusmoties par sīkumiem. Ja nu tomēr kādam ir izdevies sadusmot Strēlnieku, tad viņi no šī cilvēka centīsies izvairīties. Viņi izdarīs visu iespējamo, lai vairs ar viņu nekad netiktos. Viņi eleganti un mierīgi aizies no šī cilvēka dzīves.

Foto: Unsplash

Mežāzis

Viņi ciena savu laiku, lai tērētu to naidam. Ja kāds viņiem nodarīs pāri, tad gan viņi necietīs netaisnību. Viņi par to pateiks savam pāridarītājam acīs, bet gandrīz uzreiz par to arī aizmirsīs un turpinās savu mērķtiecīgo dzīves ceļu.

Ūdensvīrs

Kad šīs zodiaka zīmes pārstāvji kādu patiešām ienīst, viņi cenšas to neizrādīt. Taču, ja jūs pievērsīsiet uzmanību, kā Ūdensvīrs uzvedās šāda cilvēka klātbūtnē, tad pamanīsiet dažādas izmaiņas gan viņu uzvedībā, gan runas stilā. Tās var būt mazliet pievērtas acis, citāda balss intonācija vai vienkārši neapmierināta sejas izteiksme. Ūdensvīri arī izvēlēsies pārrunāt konkrēto problēmu ar šo cilvēku divatā, paziņos viņam par savām emocijām. Viņi nekad neuzsāks publisku strīdu citu cilvēku klātbūtnē.

Zivis

Šīs zīmes pārstāvjiem patīk manipulēt ar cilvēkiem, kurus viņi neieredz. Viņi ne par ko neizrādīs savu nepatiku un centīsies izturēties laipni. Zivis var pat kopā ar viņiem pavadīt laiku un jokot. Vēl vairāk – šis cilvēks bieži pat nenojauš, ka nepatīk Zivīm!

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem