Kokteilis
Mīli

Nevajadzēja viņā iemīlēties: TOP 6 pāri, kas saskaņā ar zodiaka zīmi ir pilnīgi nesaderīgi0

Foto: Unsplash

Bieži vien nākas dzirdēt, ka laulības dzimst debesīs. Taču, ja var ticēt astroloģijai, tad šie 6 zodiakālie pāri ne tikai nevar radīt ģimeni, bet viņiem nebūtu pat ieteicams iemīlēties vienam otrā.

Astrologi uzskata, ka šo cilvēku kopdzīve ir gluži vai neiespējama, un, ja arī tomēr iespējama, tā prasīs ļoti lielus “upurus” – kā no viena, tā otra partnera:

Auns + Skorpions

Auna impulsīvā uzvedība kombinācijā ar sarežģīto Skorpionu reti kad vainagojas ar laimīgu ģimenes dzīvi. Šāds pāris pratīs sastrīdēties par jebko – tam īsti pat iemeslu nevajadzēs.

Vērsis + Strēlnieks

Šajā pārī galvenā problēma ir tā, ka Vērsis ir viena no greizsirdīgākajām zodiaka zīmēm, bet Strēlnieks pēc dabas ir tāds, kas vienmēr vēlas saņemt arī citu cilvēku uzmanību. Šis apstāklis ir ļoti nopietns iemesls padomāt, vai jums tiešām vajadzētu “eksperimentēt” vienam ar otru.

Dvīņi + Lauva

Lauvas ir ne tikai ļoti greizsirdīgas, bet arī nekontrolējamas savās dusmās. Šīs rakstura īpašības jūsu kopdzīvi padarīs par elli, jo Dvīņi ir nenoteikti, ļoti mainīgi un vienmēr vēlas attiecībās daļu neatkarības. Grūti šajās attiecībās būs kā vienam, tā otram.

Jaunava + Ūdensvīrs

Jaunavai ir ārkārtīgi svarīgi, ko par viņu padomās citi cilvēki, bet Ūdensvīram tas ir pēdējais jautājums uz pasaules, par ko vispār, viņaprāt, vajadzētu domāt. Bez tam, Jaunavu kaitina Ūdensvīra “lidojums mākoņos”. Absolūti atšķirīgi cilvēki, kuriem dzīvošana kopā varētu būt ļoti liels pārbaudījums

Svari + Zivis

Savukārt šīs abas zodiaka zīmes ātri pazaudēs emocionālo pievilcību viens pret otru, kas novedīs pie tā, ka šīs sajūtas kā viens, tā otrs partneris meklēs “citur”.

Mežāzis + Vēzis

Vēžiem visu laiku ir nepieciešams just partnera atbalstu, bet Mežāži uzskata, ka katram pašam ir jāprot parūpēties par sevi. Turklāt Mežāžiem vispār ir problēmas ar emociju izrādīšanu. Šajā savienībā abpusēja, teju vai nemitīga apvainošanās būs ikdiena.

LA.lv