Kokteilis
Dzīvo

“Netīrie” noslēpumi: ko slēpj katra zodiaka zīme0

Foto: Unsplash

Katrai zīmei ir savs mazais, “netīrais” noslēpums (vai vesela kaudze tādu), par kuriem ir grūti izstāstīt pat tuvākajiem draugiem. Interesanti, ka šo “noziegumu” tipāžs ir patiešām atkarīgs no zodiaka zīmes, kādā cilvēks dzimis.

1. Auns

Viņi, visdrīzāk, kādreiz ir izpostījuši savu laulību vai attiecības, un iespējams, izjūt par to vainu. Bet tomēr, viņiem kaut kādā veidā ir izdevies šo vainu pārvērst “noliegšanas režīmā” un tagad viņi izturās tā, it kā nekas nebūtu noticis. Auni, kad rīkojas slikti, to nekad nevar atzīt.

2. Vērsis

Viņi “zog”: sirdis, uzticību, naudu – visu, ko var. Vienreiz nozogot, Vērši to darīs vēlreiz, un uzskatīs šādu uzvedību par tādu kā dzīves nepieciešamību. Viņi zina, ka tas nav pareizi, un viņiem nepatīk tas, ka viņi to dara, tomēr, nokļūstot šādās situācijās viņi vairāk mīl paši sevi, tāpēc rīkosies tāpat. Šo noslēpumu viņi glabā dziļi, dziļi savā dvēselē.

3. Dvīņi

Dvīņi ļoti labi apzinās, ka nepalīdz ne ģimenei, ne draugiem, bet lieta tāda, ka viņi patiesībā nemaz negrib just vainas apziņu kāda cita dēļ, ja vien paši tajā nav iesaistīti. Dvīņu mazais, “netīrais” noslēpums ir tas, ka viņus īstenībā nemaz neuztrauc svešas problēmas un vajadzības.

4. Vēzis

Viņi prot lieliski melot. Viņi ir pārpildīti ar dažādiem noslēpumiem, vairums no tiem ir samērā “netīri”. Visai iespējams, ka Vēzis melo jums sejā skatīdamies, un vēl vairāk, viņš melo par jums arī citiem. Liekākoties viņi draudzējas ar cilvēkiem tikai tādēļ, ka viņiem tas kaut kādu iemeslu dēļ ir izdevīgi. Bet, ja kāds Vēzi ieinteresēs no sirds, viņš šo cilvēku iegūs, ejot “pāri līķiem”.

5. Lauva

Lauvai patīk palaist rokas. Jā, viņi ir spējīgi fiziski ietekmēt citus. Lauvām ir karsts prāts un visas savas dzīves laikā viņi ne reizi nav zinājuši, kur likt savas dusmas, kad tās uznāk. Diemžēl, tāpēc itin bieži viņi citiem nodara pāri. Dažiem šīs zīmes pārstāvjiem, iespējams, ir netīra pagātne un viņi to slēpj savas ģimenes “rāmjos”.

6. Jaunava

Viņu noslēpums var būt ne-mīlestība pašiem pret sevi, pašcieņas trūkums, kas patiesībā viņus ļoti uztrauc. Diemžēl, Jaunavas pastāvīgi ir apsēstas ar vēlmi visu laiku būt (un izskatīties) labākas par citiem, bet tikpat pastāvīgi stāsta citiem pasaciņas, ka viņi taču ir vissliktākie no visiem uz šīs planētas.

7. Svari

Vislielākais netīrais Svaru noslēpums ir viņu ievainotība. Viņi cenšas citiem izpatik, lai izvairītos no konfliktiem. Viņi nevēlas atbildēt par savām darbībām, tāpēc uzskata, ka nevienam nav nekādas daļas, ar ko, kur un kāpēc viņi nodarbojas.

8. Skorpions

Šajā pasaulē ir ļaudis, kas ir tendēti uz vardarbību, un daudzi no tiem ir dzimuši Skorpiona zīmē. Pagātnē viņi nereti ir darījusi ko tādu, kas viņiem ir nesis postošu morālo ietekmi, un viņi līdz šim brīdim nav spējuši tikt tam pāri. Skorpioni nereti izdara vismuļķīgākās lietas, bet pēc tam to ļoti nožēlo visu atlikušo dzīvi.

9. Strēlnieks

Tāda rakstura īpašība kā lepnums, reiz Strēlnieku var pazudināt. Dažkārt šīs zīmes pārstāvji izturas ārkārtīgi muļķīgi, dara nepārdomātas lietas, taču “uzvelk” augstprātības masku. Viņi zaudē pašsaglabāšanās instinktu un ir spējīgi nodarīt pāri paši sev.

10. Mežāzis

Mežāžiem, kas ir materiālisti, ir viena ļoti izteikta negatīvā rakstura īpašība: kad viņi izlemj “sadedzināt visus tiltus”, viņi to dara cietsirdīgi un neprātīgi, tā, lai apkārtējiem sagādātu sāpes. Pēc tam viņi izjūt milzīgu vainas apziņu, šausta sevi tik ilgi, ka var nokļūt teju izmisumā. Šī ir viņu personīgā elle.

11. Ūdensvīrs

Viņi var būt ļoti nodevīgi un ietriekt nazi mugurā. Viņu “netīrais” noslēpums ir tas, ka tad, kad viņi uz jums apvainojas, patiesībā viņiem tas patīk un sagādā baudu. Viņi vaino sevi nevis par to, ka viņiem patīk jūs sāpināt, bet par to, ka domā par to, kā vēl jūs varētu sāpināt, tāpat vien, izklaidei. Ūdensvīri uzskata šo savu rakstura īpašību par ļoti sliktu un cenšas to slēpt dvēseles dziļumos.

12. Zivis

Ļoti bieži Zivis neapzinās, ka dažas viņu rakstura īpašības var nosaukt par “netīrām”… līdz brīdim, kamēr kāds no malas viņiem to pasaka. Zivis mēdz būt: pretīgas, neorganizētas un uzmācīgas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
40 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas