“Brīžiem pašam šermuļi skrien pār kauliem, cik mana balss skan līdzīga viņa balsij,” – žurnālam “Privātā Dzīve” intervijā stāsta jaunais mūziķis Gatis Mūrnieks.

Gatis žurnālam teicis, ka nekad apzināti nav kopējis Mārtiņa Freimaņa balsi, tā gluži vienkārši sanācis. Savukārt Guntars Račs reiz Gatim esot jautājis, vai viņam gadījumā ar Mārtiņu neesot viens tēvs. “Es nezinu, to man vecāki nestāsta,” – jaunais mūziķis tik nosmējis.

Lai gan neticamo Gata balss līdzību ar nelaiķa Mārtiņa Freimaņa balsi daudzi atklāja jau puiša skolas laikā, plašāka sabiedrība Gati izdzirdēja konkursā “SuperMikrofons” Jelgavas pusē, ko organizēja Guntars Račs. “Devāmies uz Jelgavu, lai meklētu kaut ko līdzīgu Prāta Vētrai, un atradām kaut ko līdzīgu Mārtiņam Freimanim,” – žurnālam saka izdevniecības “MicRec” vadītājs Guntars Račs.

Gatis ikdienā komponē un raksta mūzika grupai “On My Way”, kurā viņš ir solists. Viņš saka, ka diezgan apzināti izvairās izpildīt Mārtiņa Freimaņa dziesmas, jo vēloties, lai viņu iepazīst kā Gati Mūrnieku, nevis kā Mārtiņa Freimaņa balss dubultnieku. Lai gan beidzamajā laikā cilvēki aizvien biežāk sakot, ka viņš arī vizuāli ir līdzīgs grupas “Tumsa” solistam Mārtiņam Freimanim.

Grupas “On My Way” dziesmas “Mums tur jātiek” video: