Vēl pavisam nesen izskanēja informācija, ka seriāla Ģēnijs uzvalkā (Suits) veidotāji piedāvājuši Meganai atgriezties seriālā un nofilmēties vienā no noslēdzošajām sērijām. Turklāt seriāla veidotāji Meganai solījuši 6-8 miljonus dolāru par lomu vienā seriāla sērijā.

Diemžēl jāatvainojas visiem Reičelas Zeinas faniem, bet Megana Mārkla neatgriezīsies seriāla Ģēnijs uzvalkā pēdējā sezonā. Producenti atzinuši, ka sākotnēji viņiem bijusi doma uzaicināt pašreizējo Saseksas hercogieni nofilmēties vēl pēdējā seriāla sērijā, taču šī doma tikusi atmesta. Arī Meganas Mārklas plānos nav atgriezties Holivudā aktrises lomā.

Pēdējo reizi Megana seriālā Ģēnijs uzvalkā bija redzama pagājušā gada aprīlī, kas bija mazāk nekā mēnesi pirms karaliskajām kāzām ar princi Hariju. Megana Mārkla šajā seriālā atveidoja Reičelu Zeinu.

Neskatoties uz to, ka Megana pameta seriālu, viņa saglabāja labas attiecības ar citiem seriāla aktieriem. Tostarp ar Patriku Džeju Adamu, Džīnu Torres, Sāru Rafertiju un Gabrielu Mahtu. Viņi visi arī bija ielūgti uz Meganas Mārklas un prinča Harija kāzām.