Kokteilis
Apbrīno

Neseno traģisko notikumu dēļ, Meganai Mārklai vairs nav atļauts pašai aizvērt automašīnas durvis0

Foto: Ekrānuzņēmums

Pirms vairākiem mēnešiem internetu satrauca fotogrāfijas, kurās Megana Mārkla bija redzama pati aizverot automašīnas durvis. Protams, lielākajai daļai cilvēku tas šķiet muļķīgi, jo ir pašsaprotami, ka katrs izkāpjot no automašīnas aizver tās durvis. Tomēr, ņemot vērā, ka pirms pāris nedēļām biedējošā satiksmes negadījumā iekļuva karalienes Elizabetes II vīrs princis Filips, šķiet, ka Megana Mārkla pati automašīnas durvis vairs nevērs nekad.

Foto: Ekrānuzņēmums

Saskaņā ar medija The Sun sniegto informāciju, karaliskās ģimenes apsardzes darbinieki apstiprinājuši, ka automašīnu durvju aizvēršana un atvēršana var būt pat bīstama.

Pirms pāris nedēļām princis Filips, braucot uz Sandringemas namu, iekļuva patiesi šausminošā satiksmes negadījumā. Par laimi princis Filips un otrā automašīnā esošā sieviete un viņas mazulis nopietnus ievainojumus nav guvuši. Taču plaukstas locītavu salauzusi kāda sieviete, kas atradusies automašīnu tuvumā. Princis Filips atzinis, ka viņš kontroli pār mašīnu zaudējis, jo viņu apžilbinājusi saule. Turklāt to apstiprinājuši arī negadījuma aculiecinieki.

Rezultātā viss beidzies labi, princis Filips no sirds atvainojies visām negadījumā iesaistītajām personām un parūpējās par situācijas atrisināšanu. Tomēr šis ceļu satiksmes negadījums bija iemesls, lai karaliskās ģimenes apsardze nolemtu ieviest nelielas korekcijas automašīnu lietošanā.

Jau līdz šim karaliskās ģimenes locekļiem, drošības apsvērumu dēļ, bijis liegts automašīnā piesprādzēties. No vienas puses šis noteikums šķiet absurds, taču, tas paredz, ka tādējādi automašīnā esošie var pēc iespējas ātrāk to pamest.

Karaliskās ģimenes preses sekretārs informējis: “Neskatoties uz to, ka automašīnas durvju aizvēršana un atvēršana varētu šķist ļoti nenozīmīga, jāatzīst, ka tas aizņem laiku. Turklāt apsardzes darbiniekiem ir jāspēj reaģēt momentāli, un nepieciešamības gadījumā pēc iespējas ātrāk personu nogādāt atpakaļ automašīnā vai tieši pretēji, tālāk prom no automašīnas.”

Foto:

LA.lv