Kokteilis
Mīli

Nesaderīgākie pāri: kāds vīrietis tev nav piemērots saskaņā ar tavu zodiaka zīmi?0

Foto: Pexels

Noskaidrosim, kādas zīmes vīrietis tev galīgi nav piemērots saskaņā ar tavu zodiaka zīmi!

Sieviete – Auns

Tev galīgi neder vīrietis, kas dzimis Dvīņu zvaigznājā – sākumā jūs var vienot kaislība, bet vēlāk tevi, kā racionālu sievieti, viņš sāks ļoti kaitināt. Tāpat tu neesi saderīga ar vīrieti – Lauvu – viņš ir brīvdomātājs un necietīs tavu mērķtiecību. Konflikts konflikta galā!

Sieviete – Vērsis

Tev neder vīrietis, kas dzimis Lauvas zīmē – viņš tev būs pārlieku emocionāls un prasīgs. Tev blakus ir vajadzīgs nosvērtāks vīrietis. Tāpat arī tev nav pa ceļam ar vīrieti – Strēlnieku – jums vispār ir maz kā kopīga.

Sieviete – Dvīņi

Tev neder vīrietis – Skorpions – viņš centīsies tevi kontrolēt, bet tu to necietīsi. Savukārt vīrietis – Jaunava sakaitinās tevi vien ar dažiem teikumiem.

Sieviete – Vēzis

Tev neder vīrietis, kas dzimis Skorpiona zvaigznājā – abpusēja greizsirdība un nemitīgi strīdi, nekas labs nesanāks. Vīrietis – Jaunava – viņš neprot paust maigumu, ko tu, savukārt, attiecībās ļoti gaidi.

Sieviete – Lauva

Tev nebūs saskaņas ar vīrieti – Ūdensvīru. Viņš gribēs tevi pakļaut, bet tas jau nav iespējams! Tāpat vīrietis, kas dzimis Mežāža zvaigznājā arī tev neder – viņš ir pārāk patmīlīgs.

Sieviete – Jaunava

Tev nesaskan ar vīrieti – Vēzi – jūs abi esat pārlieku jūtīgi, nemitīgi viens otram kaut ko pārmetīsiet un apvainosieties. Tāpat arī ar vīrieti – Zivīm tev ne pa ceļam, jūsu starpā ir nesaprašanās siena.

Sieviete – Svari

Vīrietis – Mežāzis – viņš ir patmīlīgs diktators, no kura kompānijas tu ātri vien gribēsi aizbēgt. Arī vīrietis – Zivis tev neder, jo šie vīrieši ir tik emocionāli, ka tev nebūs pa spēkam to izturēt. Turklāt arī tu pati viņam liksies pārāk “asa”.

Sieviete – Skorpions

Tev neder vīrietis, kas dzimis tevis pašas zodiaka zīmē – Skorpions. Divu Skorpionu savienība diemžēl nav iespējama – izņemot kaislības gultā jūsu starpā valdīs tik daudz nepārvaramu emociju, ka šīs attiecības drīzāk var vērtēt par emocionālo vētru, nevis attiecībām. Tāpat tev kategoriski nesader ar vīrieti – Dvīni, tu uzskati, ka šie vīrieši ir pārāk lieli runātāji, nekā nedarītāji, plus vēl sapņotāji.

Sieviete – Strēlnieks

Tev neder vīrietis – Vērsis – viņš grib stabilitāti, tu to ienīsti. Jums pavisam nav pa ceļam. Tāpat tev neder vīrietis – Jaunava – viņam patīk ierasta vide, kārtība un pat rutīna. Rutīna? Tu taču no tās bēdz kā no uguns!

Sieviete – Mežāzis

Tev nesader ar vīrieti – Lauvu. Viņš vienmēr grib tavu uzmanību, bet cik tad var? Savukārt vīrietis – Auns tev neder tā dēļ, ka jūs abi būsiet viens pret otru pārāk prasīgi. Kā divi āži uz tiltiņa – neviens no jums nebūs gatavs piekāpties. Neveiksmīga savienība!

Sieviete – Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev nevar veidoties labas attiecības ar vīrieti – Skorpionu. Viņam patīk visu kontrolēt, bet tev vajag brīvību! Vīrietis – Zivis prasa no tevis pārlieku daudz emociju un uzmanības. Tev nav vaļas viņam to visu dot.

Sieviete – Zivis

Tev galīgi neder vīrietis, kas dzimis Dvīņu zvaigznājā – pretrunīga savienība. Šie vīrieši daudz koķetē ar visām, viņiem patīk citu sieviešu uzmanību, bet tu tādas attiecības necietīsi ne 2 minūtes. Savukārt vīrietis – Svari tev neder savas nepastāvības dēļ. Viņi mūždien svārstās, nevar izlemt, nezina, ko izvēlēties, bet tu pati esi emocionāli nenoturīga. Kopā jūs veidosiet neveiksmīgu pāri.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: no kādām dzīves pārmaiņām tu visvairāk baidies?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Megana Mārkla atvaļinājuma laikā Kanādā strādājusi par brīvprātīgo virtuvē bezpajumtnieku patversmē
21 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Pēc ilgstošas slimības mirusi “Roxette” soliste Marī Frēdrihsone
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība nolemj veidot jaunu kompāniju, lai pārņemtu Rīgas un Ventspils ostas
34 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Lemberga ēras beigas: kāpēc tieši šobrīd? 4
5 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Lembergs nokautā
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Jaunais gads nesīs izmaiņas autovadītājiem – būtisku degvielas cenas kāpumu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
VARAM vērtēs, vai ASV noteiktās sankcijas var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu
1 stunda