Kokteilis
Mīli

Nepietiek! 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kam ar vienu partneri ir par maz0

Foto: pexels.com

Protams, ka mēs visi vēlamies, lai mūsu attiecības ar mīļoto cilvēku būtu kristāldzidras un ļoti laimīgas. Taču dažiem cilvēkiem ar vienu partneri nepietiek, un, protams, ka tas rada attiecībās sāpes, pāridarījumus un noteikti pat šķiršanos.

Kurās zodiaka zīmēs parasti dzimst šie cilvēki?

Dvīņi

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji dievina flirtu un romantiku (viss, kas notiek attiecību sākumā), taču tajā pat laikā viņiem piemīt vētrains raksturs un bieži vien viņi paši nezina, kādu cilvēku vēlas redzēt sev blakus. Viss tas noved pie tā, ka Dvīņi bieži vien sēž uz diviem, trim un pat četriem krēsliem vienlaicīgi. Bieži vien arī tad, kad viņi ir jau precējušies.

Svari

Svariem bieži ir ļoti grūti izdarīt pat visvienkāršāko izvēli, it īpaši, ja tas skar viņu privāto dzīvi. Lai izlemtu par labu nopietnām attiecībām, viņiem ir nepieciešams ārkārtīgi ilgs laiks pārdomām, kā arī prakse. Bet, ja simpātijas viņiem ir vairākas, tad šie cilvēki arī nemaz necentīsies izšķirties par vienu no viņiem – visticamāk, uzturēs attiecības ar visām savām simpātijām vienlaikus.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Cilvēki, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē ik pa laikam vēlas iekarot un izzināt jaunas teritorijas, tajā skaitā attiecību. Viņiem ātri attiecībās viss apnīk, arī viens un tas pats cilvēks, bet Strēlniekiem trūkst drosmes pielikt šīm attiecībām punktu. Šādos gadījumos viņi atrod sev aizraušanos paralēli.

Ūdensvīrs

Šiem cilvēkiem dzīvē galvenais ir viņu personīgā brīvība. Bieži vien monogāmija viņiem nozīmē tikai kādu obligāti pildāmu apstākli. Paši viņi reti izjūt greizsirdību. Ūdensvīri nav ieraduši kādu ierobežot un viņiem gandrīz vienmēr gribas vairāk par vienu partneri. Un nekas viņus nespēj no tā atturēt.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda