Kokteilis
Dzīvo

Nepiesauc neveiksmes: seni un patiesi ticējumi, ko nedrīkst darīt svētdien, pirmdien un otrdien0

Foto: pexels

Arī mūsdienu pasaulē daudzi cilvēki tic dažādiem seniem ticējumiem, kurus ir ievērojuši mūsu senči. Tā, piemēram, ticējumi, ko nedrīkst darīt dažādās nedēļas dienās, lai nepiesauktu neveiksmes un nelaimes.

Šoreiz uzzināsim, ko tie sola par trim nedēļas dienām – svētdienu, pirmdienu un otrdienu.

Svētdiena

Šajā dienā cilvēkos ir daudz prieka enerģijas, tāpēc vajadzētu izbaudīt dzīvi un darīt labus darbus. Dienu jācenšas padarīt pēc iespējas labāku, lai būtu spēks turpināt visu nākamo nedēļu.
Saskaņā ar ticējumiem, šī diena ir paredzēta atpūtai, tāpēc strādāt tajā nevajadzētu.
Tāpat ticējumi vēstī, ka svētdiena nav piemērota pirts procedūrām, kā arī tam, lai mainītu imidžu – nevajadzētu doties pie friziera utt.
Jauni centieni, jauni darbi, jauni projekti un fiziskā slodze svētdien nenesīs veiksmi, tāpēc šajā dienā ir jāļaujas atpūtai.

Pirmdiena

Pirmdienas ir grūtas dienas un ne velti tās tā tiek sauktas – ne tikai tāpēc, ka šī ir pirmā darba diena pēc atpūtas. Ja jūs ievērosiet šos ticējumus, pratīsiet izvairīties no dažādām nepatikšanām, kas sola piemeklēt šajā dienā.
Pirmdienās nedrīkst uzsākt jaunus darbus un ieceres – tie būs lemti neveiksmei. Nedēļas sākums arī nav pateicīgs laiks darījumiem ar finansēm. Ticējumi vēstī, ka šajā dienā jebkuri centieni kaut ko mainīt, nonāks strupceļā.
Pirmdienās nedrīkst skumt un strīdēties, citādi negatīvās emocijas jūs pavadīs visu nākošo nedēļu, kas traucēs kā darba dzīvē, tā privātajās attiecībās. Tautas ticējumi sola, ka pirmdiena ir vissvarīgākā nedēļas diena, kas norāda uz to, kāda būs atlikusī nedēļa, tāpēc šajā dienā ir īpaši jāseko līdzi emocijām un nav jāļauj tām uzvarēt veselo saprātu.
Kā sola ticējumi, pirmdienās nedrīkst aicināt ciemos cilvēkus, kas jums neraisa simpātijas, jo tad visu nākošo nedēļu jums nāksies sastapties ar jums netīkamiem cilvēkiem.

Otrdiena

Otrā nedēļas darba diena ir labvēlīga. Neskatoties uz to, ka šajā dienā bez šaubām var ķerties pie jauniem projektiem un iecerēm, ar to izpildi nevajadzētu steigties, taču plānot gan!
Otrdien nedrīkst aizņemties naudu un dot naudu uz parāda. Ticējumi vēstī, ka šie darījumi būs lemti neveiksmei. Tāpat tiek uzskatīts, ka otrdienās nedrīkst iepirkties, it īpaši, ja tie ir spontāni pirkumi.
Otrdienās ir jāpieņem izdevīgi piedāvājumi, citādi veiksme no jums novērsīsies.

Ticējumi par citām nedēļas dienām tiks publicēti nākamās nedēļas laikā.

Saistītie raksti
LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
3 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
2 stundas