Kokteilis
Dzīvo

Nepiesauc neveiksmes: seni un patiesi ticējumi, ko nedrīkst darīt nedēļas nogalē0

Foto: Pexels

Arī mūsdienu pasaulē daudzi cilvēki tic dažādiem seniem ticējumiem, kurus ir ievērojuši mūsu senči. Tā, piemēram, ticējumi, ko nedrīkst darīt dažādās nedēļas dienās, lai nepiesauktu neveiksmes un nelaimes.

Šoreiz uzzināsim, ko tie sola par nedēļas nogales dienām – sestdienu un svētdienu.

Sestdiena

Šajā dienā var pieņemt atbildīgus lēmumus, kas attiecas uz nākotni un savu dzīvi, galvenais nosacījums – vēlēties, lai tā kļūtu labāka. Šajā dienā, kurai ir ļoti pozitīva enerģija, drīkst darīt tikai pozitīvas lietas.

Sestdienā nedrīkst izturēties pavirši pret saviem pienākumiem. Saskaņā ar ticējumiem, bargi tiks sodīti tie, kas pret saviem darbiem un pienākumiem izturēsies pavirši.

Kā vēstī ticējumi, sestdien nedrīkst rīkoties pārgalvīgi, pretējā gadījumā var izaicināt dažādus nelaimes gadījumus un slimības, kas skars tavu un tavas ģimenes veselību.

Sestdienās nedrīkst aizdot un aizņemties naudu. Saskaņā ar ticējumiem, sestdienās nekādā gadījumā nedrīkst veikt nekādas burvestības (piemēram, izteikt buramvārdus), kas attiecas uz mīlestības piesaukšanu savā dzīvē. Ja tu to darīsi, Visums lems, ka tev visu dzīvi jāpaliek vientuļam.

Svētdiena

Šajā dienā cilvēkos ir daudz prieka enerģijas, tāpēc vajadzētu izbaudīt dzīvi un darīt labus darbus. Dienu jācenšas padarīt pēc iespējas labāku, lai būtu spēks turpināt visu nākamo nedēļu.

Saskaņā ar ticējumiem, šī diena ir paredzēta atpūtai, tāpēc strādāt tajā nevajadzētu.

Saistītie raksti

Tāpat ticējumi vēstī, ka svētdiena nav piemērota pirts procedūrām, kā arī tam, lai mainītu imidžu – nevajadzētu doties pie friziera utt.

Jauni centieni, jauni darbi, jauni projekti un fiziskā slodze svētdien nenesīs veiksmi, tāpēc šajā dienā ir jāļaujas atpūtai.

LA.lv