Kokteilis
Dzīvo

Nepiesauc nelaimi! 6 lietas, ko nekādā gadījumā nedrīkst glabāt mājās0

Publicitātes foto

Ja jūs pamanāt, ka diena pēc dienas jums iesākas slikti, nesteidziet vainot citus, bet uzmanīgi palūkojieties sev apkārt – kādas lietas jums apkārt atrodas? Speciālisti un bioenerģētiķi nosaukuši lietas, kuras nekādā gadījumā nevajadzētu turēt mājās. No tām ir jātiek vaļā, cik ātri vien iespējams, ja vēlaties savā mājoklī harmonisku un pozitīvu vidi.

Vecas mantas un apavi

Nekādā gadījumā mājās nedrīkst turēt vecas čības, saplēstus apavus, kas uzkrāj negatīvo enerģiju. Tāpat nedīkst uzglabāt vecu apģērbu, kuru izskats liek vēlēties redzēt ko labāku. Visas šīs lietas var pievilināt problēmas, sliktu pašsajūtu un negatīvas domas. Nebaidieties tikt vaļā no vecajām lietām, lai atbrīvotu vietu jaunām.

Vīteņaugi un augi ar adatām

Vīteņaugiem nav vietas mājoklī, jo tie pievilina slimības un nelaimes. Ja jums, piemēram, tiek uzdāvināta palma, nesteidziet to ienest mājās. Arī šis augs var piesaistīt bēdas. Tāpēc palmas ieteicams turēt tālāk no vietas, kurā uzturaties paši – tās var turēt, piemēram, verandā.
Kas attiecas uz augiem ar adatām (kaktusi, rozes u.c.), saskaņā ar fen-šui filozofiju, tie var bloķēt pozitīvo enerģiju un neļaut iekļūt pozitīvajam mājoklī.

Skujkoku zari

Tas pats attiecas uz skujkoku zariem. Tie ir iederīgi vienīgi Ziemassvētkos, bet pārējā laikā tos nevajadzētu turēt mājoklī – tas ir slikts ieradums. Tie var piesaistīt bēdas un nelaimes. Tāpēc, ja jums ir ieradums mājās ilgāk, nekā nepieciešams, turēt Ziemassvētku eglīti, tad par šo ieradumu jums vajadzētu aizmirst reizi par visām reizēm.

Saplēsti trauki un salauzta tehnika

Ja jūsu iecienītā trauku servīze, kas jums palikusi mantojumā no vecmāmiņas, ir saplīsusi vai tai ir plaisa, izmetiet to, nedomājot! Nevajag reanimēt ieplīsušus traukus, ko jums kādreiz kāds atnesis dāvanā – jūs tikai pasliktināsiet situāciju. Trauki ir stipras ģimenes simbols, tāpēc uzmanīgi jāseko tam, lai tie izskatītos ideāli.
Tas pats attiecas uz salauztu tehniku. Nav mājās vietas tehnikai, kas izgājusi no ierindas. Bioenerģētiķi elektroniku sauc par enerģētiskajiem portāliem un apgalvo, ka caur tehniku iziet negatīvais, taču paliek “ieslēgts” tajā, kamēr vien tā darbojas. Taču tiklīdz tā ir saplīsusi, tā viss negatīvais sāk uzkrāties mājas sienās.

Saplēsti spoguļi

Liktos, kurš gan nezina, ka saplēsts spogulis ir uz nelaimi, kas, saskaņā ar tautas ticējumiem, ilgs 7 gadus un nesola neko labu. Bioenerģētiķi apgalvo, ka saplēsti spoguļi (un stikli!) ne tikai piesauc nelaimes, bet tāpat arī izsūc pozitīvo enerģiju, pārvēršot to tumsā.

Tukšas pudeles un makulatūra

Papīrs un stikls piesaista negatīvo enerģiju, uzkrāj to putekļos un piesārņo apkārtni. Tāpēc ir tik svarīgi tikt vaļā no vecām avīzēm un žurnāliem, tāpat jāizmet ir tukšas pudeles, burkas un citi trauki, kurus jūs nelietojat.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv