Šomēnes notiks kārtējā tiesvedība starp ekspolitiķi, bijušo Latvijas Unibankas viceprezidentu, kādreizējo Latvijas Valsts īpašuma valsts ministru un finanšu ministru, dažādu uzņēmumu valdes locekli un finanšu konsultantu Edmundu Krastiņu un Valsts zemes dienesta ģenerāldirektori Solvitu Zvidriņu, kuri izšķīrās 2016. gada aprīlī. Strīda iemesls – Krastiņa saskarsmes tiesības ar abu deviņu gadu kopdzīves laikā dzimušo dēlu un atsevišķa tiesvedība par uzturlīdzekļu piedziņu no eksministra.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, neraugoties uz nenokārtotajām iepriekšējām attiecībām, Edmunds Krastiņš pirms Ziemassvētkiem paguvis iestūrēt laulības ostā ar Rīgas Dzemdību nama galveno vecmāti, Rīgas Stradiņa Universitātes Sabiedrības veselības un sociālās labklājība fakultātes Māszinību un dzemdību aprūpes docētāju Viju Bathenu. Abi iepazinušies kādā populārā iepazīšanās portālā tikai dažas nedēļas pēc Krastiņa šķiršanās.

Edmundam Krastiņam no iepriekšējām attiecībām ir četri bērni, savukārt Vijai Bathenai-Krastiņai ir pusaugu meita, kura nedzīvo kopā ar māti.