Autore: Dita Vinovska

Vasara jau ir teju pusē, bet cik reizes tu esi paspējusi nopeldēties vai atpūsties, baudot saules siltos starus? Laika apstākļi līdz šim mūs nav lutinājuši, bet tam nevajadzētu kļūt par iemeslu, lai neizbaudītu vasaru. Ir taču tik daudz citu veidu, kā pavadīt šo lielisko gadalaiku.

Lai priecātos un atpūstos, nav obligāti nepieciešam saule, jūra un ļoti silts laiks. Piedāvājam iepazīties ar vairākām idejām, kas palīdzēs izbaudīt atvaļinājumu, kā arī jebkuru citu vasaras dienu par tad, ja termometra stabiņš aiz loga ir noslīdējis daudz zemāk nekā tu vēlies. Ņem vasaru savās rokās un padari to par patīkamāko un aizraujošāko gadalaiku pati!

Lietainās dienas velti labām filmām vai grāmatām

Ja tavā logā sitas lietus lāses, zvilnēšana pludmalē noteikti izpaliks. Un, ja nevēlies izmirkt, lēkājot pa peļķēm, nekas cits neatliks, kā vien pavadīt laiku mājās. Lai negarlaikotos, velti laiku, lai noskatītos kādu labu filmu, ko jau sen esi vēlējusies redzēt, vai arī iegrimsti pasaulē, ko tev uzbur grāmata. Tās nereti spēj aizraut daudz vairāk nekā filmas, jo sniedz iespēju fantazēt un pašai uzburt ainas no grāmatas tēlu dzīvēm.

Tev nav jācenšas noskatīties visas jaunākās filmas. Tā vietā labāk izvēlies kādu klasisku filmu, ko, šķiet, redzējuši visi, izņemot tevi. Iespējams, arī tu sapratīsi, kas tajā ir tik īpašs, un kāpēc tā piesaistījusi tavu draugu un paziņu uzmanību. Šeit tu vari iepazīties ar filmām, ko ieteicams noskatīties ikvienai sievietei. Sastādi sarakstu ar filmām, ko vēlies redzēt pati, un to noskatīšanos padari par savu izaicinājumu lietainajiem vasaras vakariem!

Atrod laiku fiziskām aktivitātēm

Jau sen vēlies sākt nodarboties ar sportu, bet nevari saņemties? Tagad ir īstais laiks, lai to izdarītu. Izmanto, to, ka ārā nav pārāk silts. Karstā laikā sportot ir grūti. Negaidi, kamēr termometra stabiņš arī naktīs nenoslīdēs zem 20 grādiem, jo tad fiziskās aktivitātes nekādu labo iespaidu neatstās un vēlāk pie tām atgriezties būs vēl grūtāk.

Ja vēlies izmēģināt, ko nozīmē vingrot mājās, šeit tu vari iepazīties ar vingrojumu kompleksu iesācējiem. Lai mainītu savu dzīvi un kļūtu aktīvāka, pats galvenais ir gribasspēks. Iespējams, tev var palīdzēt arī kāda fitnesa aplikācija, kas ne vien ļauj sekot savam sniegumam, bet arī piedāvā instrukcijas sevis uzturēšanai formā.