Kokteilis
Dzīvo

Nelokāmi reālisti: 5 zodiaka zīmes, kas atsakās dzīvot ar “rozā brillēm” uz acīm0

Foto: Pexels

Starp zodiaka zīmju pārstāvjiem ir kāds īpašais “piecinieks”, kas šo pasauli kategoriski atsakās skatīt caur rozā brillēm. Kā uzskata astrologi, tieši šie cilvēki dzīvo “šeit un tagad”, pievēršot uzmanību tam, kas notiek apkārt šobrīd, nevis rīt vai parīt vai vakar.

Lūk, arī viņi:

5.vieta: Vēzis

Kurš gan varētu padomāt, ka emocionālie un sentimentālie Vēži patiesībā ir nelokāmi reālisti? Taču Vēzis patiešām lietas redz tādas, kādas tās ir. Kas, starp citu, reizēm traucē viņam piepildīt sapņus, jo Vēzis vienlaikus ir arī ļoti paškritisks – gan pret sevi, gan saviem tuvākajiem cilvēkiem. Reizēm rozā mazliet noderētu!

4.vieta: Vērsis

Šie cilvēki savā dzīvē neko nedara tāpat vien. Visam, kam ķeras klāt Vērsis, ir savs iemesls. Par cik Vēršiem patīk visu plānot, viņi vienmēr ir gatavi arī tam, ka plāns B var noderēt. Nekā traka, ja kaut kas notiek ne tā kā vajag – rezervē ir citi plāni. Šie cilvēki ir gatavi teju vai visiem likteņa izaicinājumiem savā dzīvē un ļoti meistarīgi tiek ar tiem galā.

3.vieta: Skorpions

Apzinoties savas intuīcijas spējas, tieši šie cilvēki vienmēr visu izplāno, lai arī no malas varētu likties, ka viņi tā nedara. Viņi patiešām reāli skatās uz lietām un cenšas būt maksimāli godīgi ar sevi un apkārtējiem. Saldi meli – tas nepavisam nav viņu stilā. Viņi izvēlas pilnībā kontrolēt savu dzīvi un iesaka to darīt gan saviem tuviniekiem, gan draugiem.

2.vieta: Mežāzis

Saistītie raksti

Šajā zīmē dzimušie ir spējīgi atrisināt jebkuru situāciju savā dzīvē, jo viņi vienmēr līdz vismazākajai niansei saprot, kas un kā notiek. Mežāži daudz nerunā, bet viņi rīkojas. Parasti viss notiek tieši tā, kā viņi to ir plānojuši.

1.vieta: Jaunava

Lūk, arī uzvarētājs – šīs zodiaka zīmes pārstāvji spēj redzēt ne tikai “bildi kopumā”, bet arī pamanīt vissīkākās detaļas. Jaunavas ir ļoti gudras un erudītas, tāpēc ārkārtīgi reti šie cilvēki nokļūst situācijās “es nezināju, ka tā var notikt”. Ja nu vienīgi agrā jaunībā… Jaunavas pasauli līdz vissīkākajai detaļai redz tādu, kāda tā ir, un viņas tas pilnībā apmierina.

LA.lv