Kokteilis
Apbrīno

Nekādu plikumu! “Miss Amerika” saka ardievas iznācienam peldkostīmos. Un, lūk, kāpēc!0


Skaistumkonkursa “Miss America 2017” dalībnieces peldkostīmos.
Skaistumkonkursa “Miss America 2017” dalībnieces peldkostīmos.
Foto: REUTERS (LETA)

Skaistumkonkurss “Miss America” atteicies ierastā iznāciena peldkostīmos un augstpapēžu kurpēs. Turpmāk žūrija vairs nevērtēs konkursantes pēc to fiziskā izskata, vēsta raidsabiedrība BBC.

Atcelta arī vakarkleitu sadaļa. Tagad konkursantēm iesaka tērpties apģērbā, kurā viņas jūtas labi un var izpaust savu personisko stilu.

Lūk, ko “ABC’s Good Morning America” pastāstīja viena no bijušajām skaistumkonkursa uzvarētājām Kretčena Karlsone.

“Turpmāk nevērtēsim kandidātes pēc ārējā, fiziskā izskata. Tas ir liels pavērsiens. Mēs vairs neesam skaistuma konkurss. Mēs esam konkurences pasākums,” norāda Karlsone, pirmā bijusī skaistumkaraliene, kurai tiks piešķirts “Miss America” organizāciju pilnvaroto padomes priekšsēdētājas amats.

Tā vietā, lai izrādītu savas perfektās auguma aprises peldkostīmā, dalībnieces piedalīsies intervijās, kurās stāstīs par savu aizraušanos, demonstrēs intelektu un izpratni par “Miss America” nozīmi.
“Mēs esam dzirdējuši no daudzām jaunām sievietēm, ka tās labprāt piedalītos konkursā, taču nevēlas to darīt augstos papēžos un peldkostīmos,” Karlsone paskaidroja.
“Kurš gan negrib gūt iespēju iemācīties līdera prasmes un spēt samaksāt par koledžu, kā arī parādīt pasaulei savu personību, sākot ar iekšējo pasauli? To mēs vērtējam te un tagad,” viņa uzsvēra.

“Miss America” bijušais izpilddirektors Sems Haskels, prezidents Džošs Rendls un citi valdes locekļi atkāpās saistībā ar skandālu par vulgāriem elektroniskajiem pastiem, kas noniecināja skaistumkonkursa dalībnieces.

E-pastos, ko publicēja vietne “Huffington Post”, skaistumkonkursa rīkotāji izteica nicinošas piezīmes par pagājušajā gada uzvarētājas Karas Mundas izskatu, intelektu un seksuālo dzīvo.

Konkursa “Miss America 2017” uzvarētāja Kara Munda (centrā).
Foto: AP (LETA)

Kad tas nāca gaismā, Karlsone sāka vadīt “Miss America” komandu, kuru tagad pilnībā veido sievietes. Par “Miss America” Karlsone tika kronēta 1989.gadā.

Aizvadītā 10. septembrī Atlantiksitijā norisinājās skaistumkonkurss “America 2018”, kurā triumfēja 23 gadus vecā Kara Munda no Ziemeļdakotas.

Skaistumkonkurss Savienotajās Valstīs notiek jau kopš 1921.gada; tajā var piedalīties ikviena sieviete no visas ASV vecumā no 17 līdz 25 gadiem.

LA.lv