Kokteilis
Dzīvo

Nekad nepadoties: TOP 3 zodiaka zīmes, kas neatzīst sakāvi0

Foto: Pexels

Mēs esam ļoti dažādi un mūsu uzvedību un izturēšanos nosaka mūsu raksturs. Savukārt raksturu lielā mērā nosaka zodiaka zīme. Katrā no mums ir tādas rakstura īpašības un uzvedība, ko nav iespējams noslēpt. Ir dažas zodiaka zīmes, kas pēc rakstura ir maigākas, romantiskāk pret dzīvi noskaņotas, un ir tādi cilvēki, kas ir jau dzimuši līderi un spēja iekarot savus sapņus, mērķus un nekad nepadoties, ir jau viņiem asinīs.

Lūk, tie arī viņi:

Skorpions

Šie cilvēki ir ļoti stipras personības, kas nekad neapstājas, kamēr nesasniedz vēlamo. Viņi ir ļoti bīstami pretinieki! Skorpioni dažkārt mēdz būt augstprātīgi un arī rupji. Attiecībās viņi vienmēr vēlas būs noteicēji, jo ir ļoti kaislīgi partneri. Izlēmīga, spēja pastāvēt par sevi un mērķtiecība ir visspēcīgākās Skorpiona rakstura īpašības.

Vēzis

Šie ir ļoti stipri un uzstājīgi cilvēki. Viņi ir ambiciozi un uzticas tikai saviem lēmumiem un savai intuīcijai, tāpēc ļoti daudz uzmanības veltī savai attīstībai. Vēži ir prasīgi – gan pret draugiem, gan kolēģiem, gan ģimenes locekļiem, gan paši pret sevi. Stiprās rakstura īpašības – pārliecība par sevi un vēlme visu izdarīt nevainojami.

Lauva

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji jau piedzimst kā līderi. Vēlme pēc varas viņiem ir asinīs. Lauvas nemitīgi dominē – jebkurā dzīves situācijā, turklāt nekad nespēj atzīt citus līderus. Tajā pat laikā šie cilvēki ir ļoti strādīgi un uzticami – viņi pārplānos savu darba plānu trīs un četras reizes, bet tomēr sasniegs iecerēto. Tiesa, dažkārt Lauvas mēdz būt augstprātīgas un pārāk lepnas. Stiprās rakstura īpašības – harizma un izlēmība.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
3 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Viens vārds, kas precīzi raksturo tevi saskaņā ar zodiaka zīmi: kāds tas ir?
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Broka gatava atkāpties, Bricis prāto par valsts maiņu
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Noskaidro bojāgājušā identitāti Juglas dzīvoklī: policija sniedz jaunas ziņas
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijā kravas mašīnas konteinerā atrasti 39 cilvēku līķi
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Ministrs: Ušakova ballīte ir beigusies, Burovs maksā rēķinus 4
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Kijevas centrā nograndis spārdziens; ir bojāgājušie
1 stunda