Kokteilis
Dzīvo

Nekad nepadoties: TOP 3 zodiaka zīmes, kas neatzīst sakāvi0

Foto: Pexels

Mēs esam ļoti dažādi un mūsu uzvedību un izturēšanos nosaka mūsu raksturs. Savukārt raksturu lielā mērā nosaka zodiaka zīme. Katrā no mums ir tādas rakstura īpašības un uzvedība, ko nav iespējams noslēpt. Ir dažas zodiaka zīmes, kas pēc rakstura ir maigākas, romantiskāk pret dzīvi noskaņotas, un ir tādi cilvēki, kas ir jau dzimuši līderi un spēja iekarot savus sapņus, mērķus un nekad nepadoties, ir jau viņiem asinīs.

Lūk, tie arī viņi:

Skorpions

Šie cilvēki ir ļoti stipras personības, kas nekad neapstājas, kamēr nesasniedz vēlamo. Viņi ir ļoti bīstami pretinieki! Skorpioni dažkārt mēdz būt augstprātīgi un arī rupji. Attiecībās viņi vienmēr vēlas būs noteicēji, jo ir ļoti kaislīgi partneri. Izlēmīga, spēja pastāvēt par sevi un mērķtiecība ir visspēcīgākās Skorpiona rakstura īpašības.

Vēzis

Šie ir ļoti stipri un uzstājīgi cilvēki. Viņi ir ambiciozi un uzticas tikai saviem lēmumiem un savai intuīcijai, tāpēc ļoti daudz uzmanības veltī savai attīstībai. Vēži ir prasīgi – gan pret draugiem, gan kolēģiem, gan ģimenes locekļiem, gan paši pret sevi. Stiprās rakstura īpašības – pārliecība par sevi un vēlme visu izdarīt nevainojami.

Lauva

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji jau piedzimst kā līderi. Vēlme pēc varas viņiem ir asinīs. Lauvas nemitīgi dominē – jebkurā dzīves situācijā, turklāt nekad nespēj atzīt citus līderus. Tajā pat laikā šie cilvēki ir ļoti strādīgi un uzticami – viņi pārplānos savu darba plānu trīs un četras reizes, bet tomēr sasniegs iecerēto. Tiesa, dažkārt Lauvas mēdz būt augstprātīgas un pārāk lepnas. Stiprās rakstura īpašības – harizma un izlēmība.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
56 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
52 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda