Kokteilis
Mīli

Neizlēmīgi, vāji raksturā, sapņotāji: ar šo 3 zodiaka zīmju vīriešiem attiecības nav medusmaize0

Foto: Pexels

Katra sieviete sev līdzās vēlas redzēt spēcīgu, par sevi pārliecinātu, pašpietiekamu vīrieti. Viņam nav noteikti jābūt skaistam kā grieķu dievam vai gudram kā Einšteinam, taču sievietei ir jāzina, ka viņa var uz viņu paļauties. Diemžēl dažkārt šādus vīriešus ir jāmeklē “kā ar uguni”.

Astrologi apgalvo, ka visneuzticamākie, neizlēmīgākie un raksturā vājākie vīrieši dzimst šajās 3 zodiaka zīmēs.

Vēzis

Nereti Vēži ir lieliski ģimenes cilvēki. Kad nepieciešams, viņi var pieskatīt bērnus, pagatavot pusdienas, aizbraukt jums līdzi pēc iepirkumiem. Turklāt viņu vislielākais trūkums ir neizlēmība, nepārliecinātība par sevi un “mīksts” raksturs. Patiesībā Vēži vīrieši ļoti pieķeras savām mātēm, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ja vārds “mamma” vienmēr viņiem būs pirmajā vietā. Neskatoties uz neskaitāmajām labajām īpašībām, sievietēm, kas ir attiecībās ar Vēzi, nāksies atzīt – dzīve kopā ar šo vīrieti vienmēr notiek pēc viņa mates likumiem. Turklāt pašu Vēzi tas lieliski apmierina.

Dvīņi

Dvīņi ir harizmātiski, apburoši un reizēm arī racionāli vīrieši. Viņi var likties labi draugi un uzticami dzīvesbiedri, taču patiesībā nekad nevar zināt, ko viņi darīs un kā izturēsies jau pēc dažām stundām. Patiesībā vīrieši – Dvīņi ir ārkārtīgi egoisti, kuriem viņu pašu vajadzības vienmēr būs pirmajā vietā. Ar šādiem vīriešiem savu dzīvi kopā var pavadīt tikai stipra sieviete, kas ieguldīs šajās attiecībās milzum daudz laika un pacietības. Viņai nāksies attaisnot viņa cerības. Viņai nāksies “pievērt” acis uz neskaitāmiem viņa trūkumiem un meklēt iemeslus, kāpēc viņš atkal tā ir rīkojies. Tāpat šie vīrieši dažkārt vēl ir ļoti slinki. Viņi daudz spriež, bet maz dara. Turklāt viņi ir azartiski un viņiem patīk izsmalcināts dzīvesveids. It kā jau tajā nebūtu nekā ļauna, ar nosacījumu, ka viņi prastu plānot savas finanses. Bet viņi neprot!

Zivis

Šie vīrieši dzīvo savā sapņu pasaulē. Savās domās viņi ir veiksmīgi, turīgi un stipras personības. Diemžēl reālajā dzīvē tā tas notiek reti. Lai pārvērstu savus sapņus realitātē, nepieciešams daudz laika un spēka, bet viņiem, šķiet, nav ne viena, ne otra. Šī iemesla dēļ viņi var dzīvot kopā ar pašpietiekamu, spēcīgu sievieti, kas visu dzīvi viņu atbalstīs un “stutēs” ģimeni. Viņu lielākā problēma ir atrast šādu sievieti!

LA.lv